Tarafsız
Tellal

Tarafsız

Advert

BİRİ AZİZ YILDIRIM'A DUR DESİN

Eski süper lig hakemi, 61 Medya spor yazarı Hamza Mısır, Fenerbahçe spor kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın açıklamalarını değerlendirdi.
Fenerbahçe divan kurulunda yönetim kurulu üyelerine seslenen Yıldırım’ın lig Tv üzerinden Trabzonspor’a ilişkin üstü kapalı eleştirilerine Mısır, ‘Biz bu filmi daha öncede görmüştük’ şeklinde yanıt verdi.

 

SÜLEYMANİYEDE IŞIK GÖRÜNDÜ
Süleymaniye Bölgesi’nde Vali Okay Memiş tarafından açılan çalışma ofisinde yapılan toplantının önemine dikkat çeken Akçay, 'Her kesimden, şehrin ileri gelenlerinin katılımı, toplantının tam bir fikir birliği ve uyum içerisinde tamamlanması bizim adımıza, şehir adına önemliydi, önemli kararlar alındı, projenin şehrin gündemine oturması için haydi bismillah denildi’ dedi.

 

 

MAAŞALLAH EKİCİ HERKESLE GÖRÜŞMÜŞ

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta yılan hikâyesine dönen Mehmet Ekici transferine ilişkin olarak TRT’de yayınlanan Stadyum programına açıklamalarda bulundu.


Ersin Düzen’e konuşan Başkan Usta, Fenerbahçe Teknik Direktörü ile konuşmasına müsaade ettiği futbolcularının FB kulübü ile de konuştuğunu söyleyerek Ekici’ye tepki gösterdi.
CHP, 7 Haziran seçimleri sonrası terörün bilançosunu çıkardı. CHP’den “AKP’nin ‘terör’le aldatmacası! ya başkanlık ya kaos” raporu

 

CANKURTARAN AKP'YE YÜKLENDİ

CHP Tanıtım ve Halkla İlişkiler Birimi tarafından hazırlanan “AKP’nin ‘Terör’le Aldatmacası! Ya Başkanlık Ya Kaos” raporunda 7 Haziran 2015 seçimlerinin ardından yaşanan terör olaylarının bilançosu çıkarıldı. Raporda AKP’nin tek başına iktidar ve başkanlık hedefleri doğrultusunda terör olaylarından propaganda unsuru olarak nasıl faydalandığı bizzat AKP yetkililerinin söylemlerinden örnekler verilerek anlatılıyor.

 

AH FITCH AH

Kredi derecelendirme kuruluşlarından Fich’in Türkiye’nin notunu düşürmesini değerlendiren Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Yabancı kredi değerlendirme kuruluşları Türkiye’nin kredi notunu düşürmeyi adet haline getirdi. Bu tür taraflı uygulamalar bizim yeni fırsatlar uygulamamıza sebep olur. Burada ekonomik göstergelerde önemli olan hayat standardıdır. Piyasaların daha haraketli hale getirilmesi için alternatif çözümler üretilmeli. Ekonomide alınan son kararlar zaman içerisinde Türkiye’nin ne kadar olumlu adımlar attığını gösterecektir” dedi.

 

BU CÜMLELERE KULAK VERİN

Beynimiz, öğrenen bir organdır. Bu sebeple, her zaman yenilik arayışındadır. Sürekli bir şeyler arar, bulur ve bulduklarını da belleğimize depolar. 
     

 

Bu şekilde öğrenme faaliyeti içinde olan beynimiz, yaşantımızla birlikte sürekli değişir. Beynin yapısı ve çalışma şekli değişime uygundur. O değişecek şekilde tasarlanmıştır.

Zihnimizden geçenler yani zihnimizdeki aktivite, beynimizin nöral yapısını değiştirir. Beynin nasıl değişeceği de bizim elimizdedir. Örneğin stresli olduğumuz zamanlarda daha çok kötü haberlere dikkat ederiz, yoğunlaşırız. Bu durumda beynimizi olumsuz düşüncelere dayalı olarak değiştirmiş oluruz. Bu durumu değiştirmeliyiz.

 

 

YUNANİSTAN İADE ETMEYİNCE

Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Yunanistan'ın 8 darbeci askeri iade etmemesi kararıyla ilgili konuştu. Savunma Bakanı Işık, "Bu karar yargısal adalet dağıtan bir karar değildir. Bu karar siyasi bir karardır" dedi.

 

 

PTT VE AVRASYA TÜNELİ

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) tarafından “Avrasya Tüneli” konulu anma pulu hazırlandı. 100x105 milimetre boyutundaki anma pulu 30 Ocak 2017 tarihinde 1,60 TL bedelle, söz konusu pula ait ilk gün zarfı ise , www.filateli.gov.tr adresinde ve filateli cep uygulamasında satışa sunulacak.

DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Egosu yüksek kişi daha fazla öfkeleniyor!
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı
Zorlu mera, DAP İdaresi’nin desteğiyle yeniden canlandı