Empati ve Mutluluk
Deniz BEKTAŞ ÇELİK

Empati ve Mutluluk

Advert

Kolay değildir onu elde etmek;

Mutluluk sözcüğü; herkesin ulaşmak istediği, yakalaması bazen çok kolay bazense dünyanın en yüksek zirvesine çıkmak kadar zordur

Elbette istediğimiz başarı ne kadar önemliyse mutlu bir iş yaşamı da tartışmasız en az onun kadar önemlidir…

Hatta belki de başarının yolu ondan geçiyor.

Optimist Yayın Grubundan çıkan HBR Duygusal Zekâ serisinin ‘Mutluluk’ kitabı işyerinde mutluluğu yakalamanın yollarını farklı yaklaşımları derleyerek gösteriyor.

Daniel Gilbert, André Spicer, ve Christine Porath Mutluluk kitabı hakkında bunları anlatıyor bize.

 

İŞ YAŞAMININ İNSANİ YANI

HBR Duygusal Zekâ Serisi, Harward Business Review sayfalarından iş yaşamının insani yanı üzerine bir okuma seçkisi sunuyor. Dizideki her kitap, duygularımızın iş hayatımızı nasıl etkilediğine, zor durumlarla ve zor insanlarla nasıl başa çıkabileceğimize, işyerindeki mutluluğa yönelmenin ne anlama geldiğine dair ilham veren denemelere ve araştırmalara yer veriyor.

 

SON ŞAHESER: YAPAY ZEKÂ

Yapay zekânın ve robotların her alanda gelişmesi ve bir tehdit olarak algılanmasına karşın, bizi biz yapan insani özelliklerimizin gücünden faydalanmayı öğretiyor. Hem keyifli ve hem de pratik olan bu kitaplar, profesyonellere ustalaşmak için kritik olan sosyal becerilerin neler olduğunu anlatıyor.

 

HERKESİN BAŞUCUNDA OLMALIDIR

NELER BULABİLECEKSİNİZ

İŞ YAŞAMINDA NASIL İNSANCIL OLUNUR

HBR Duygusal Zekâ Serisi, Harward Business Review sayfalarından profesyonel yaşamın insani tarafı üzerine akıllı ve esaslı bir okuma seçkisi sunuyor.

 

PRATİK VE KEYİFLİ KİTAPLAR

Dizideki her kitap, duygularımızın iş hayatımızı nasıl etkilediğine, zor durumlarla ve zor insanlarla nasıl başa çıkabileceğimize, işyerindeki mutluluğa yönelmenin ne anlama geldiğine dair ilham veren denemelere ve araştırmalara yer veriyor. Hem keyifli ve hem de pratik olan bu kitaplar, istekli profesyonellere ustalaşmak için kritik olan sosyal becerilerin neler olduğunu anlatıyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
‘Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi’
‘Yükseköğretimde Dijital Dönüşüm Projesi’
Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor
Orta yaş üzeri Facebook, genç kuşak Instagram kullanıyor