Ya öyle mi?
İlknur OKÇU

Ya öyle mi?

Advert
Demek ki Taksim’dekiler çapulcu? Demek ki Gezi Pakı için milyonlar protesto ediyor, izin alacak değilsiniz? Öyleyse soruyorum? Siz Milletin mi, yoksa AK Parti’nin mi Başbakanısınız?
ARTIK GÖZ YUMULMAYACAK
Çiftçiye ‘al ananı da git ‘ dediniz sustuk, ‘İki ayyaş’ dediniz sustuk, ‘Yavuz Sultan Selim’ dediniz sustuk, ‘Ben milyonları Taksim’e yığarım’ dediniz sustuk, ‘Partiden arayanlar var’ dediniz sustuk Artık kaybetmeye doğru gidiyorsunuz! ama bu kez halk susmayacak.

TOPBAŞ KADAR OLAMADINIZ
Cuma günü bir radyo kanalını dinliyorum, Vali, belediye başkanı konuşuyor, Ne yapsınlar? Emir üstten, Polis, emniyet kuvvetleri onlarda çaresiz, Kasımpaşalı emrediyor.. Belediye başkanı çalışmaların bir teletuvar çalışması olduğunu yanlış anlaşılmalardan kaynaklandığını ifade ediyor, vali sakinleştirmeye çalışıyor, Siz hala Taksim’e camiden, AKM’nin yıkılmasından söz ediyorsunuz?
SANKİ 60 ÖNCESİNİ YAŞIYORUZ Tıpkı Adnan Menderes’te böyleydi, Odunu bile aday göstersem seçtiririm diyordu, Orduyu yedek subaylarla yönetmekten, hukukun temsilcilerine kara cübbeli diye söz ediyordu, İdam edilmelimiydi, Kesinlikle hayır, Ama 60 ihtilaline gelmeden önce hiç hatası yok muydu? Zır zır aynı hikâyeleri döndüren  medya bunları da dile getirmeliydi. Sayın Başbakanın sözlerini konuşmalarını duyunca içindeki öfkenin, hırsın tek adamlığa doğru giden aşkın hala dinmediğini görüyoruz, Tehlikeli bir gidişatı ne yazık ki sayın Erdoğan körüklemeye devam ediyor?

VARSA YOKSA CHP Bakıyorum Taksim Meydanına CHP lideri iki kez geldi, Başbakan köpürüyor, Varsa yoksa CHP diyor, Olmaz olamaz bu kadar yanlış değerlendirme, Sayın Gül’ü kutluyorum, İtidal çağrısı olası bir faciayı da önledi Sayın Kılıçdaroğlu mu eylemleri kışkırttı, Kılıçdaroğlu mu, bölücü flama açın dedi, Ne yazık ki masum insanlar haklı tepkileri sonucu kafalarına tekme yerken meydana bölücü pankart açanlardan tek tutuklama yok.

BURADAN SAYIN BAŞBAKANA SESLENİYORUZ Bu eylem AK iktidara bir tepkidir, Bunun devamı da gelecektir, Size yakın olan en sadık kalemler bile bunu ifade ediyor, Sizden ricamız yangının üstüne benzin ile gitmemenizdir, Neticede bir gün AK Parti’de kaybedecektir.
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Pestil köme üreticileri Mehmetçiğin yanında
Bir yıl ne çabuk geçti
Bir yıl ne çabuk geçti