Eğitim

Mesleki Eğitim ve Sosyal İşbirliği Protokolü İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler Odası arasında

İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Serbest Muhasebeci ve Mâli Müşavirler Odası arasında Mesleki Eğitim ve Sosyal İşbirliği Protokolü imzalandı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gümüşhane Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası arasında imzalanan Mesleki Eğitim ve Sosyal İşbirliği Protokolü kapsamında Kanuni Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Muhasebe – Finansman Alanı 11. sınıf öğrencileri okulda aldığı teorik bilgileri pekiştirmek, mesleki bilgilerinin uygulama aşamasını yerinde gözlemlemek, SMMM (Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik) mesleği hakkında gözlemler yapmak ve deneyim kazanmak amacı ile Gümüşhane’de bulunan on bir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir yanında, geçtiğimiz Nisan ayı içinde üç haftaya yayılan bir eğitim çalışmasına alındı.
Bu eğitim çalışması ile öğrencilerin edindiği bilgi ve tecrübeler ışığında ileride SMMM (Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik)  mesleği seçme konusunda ilgi istek ve hedef oluşturmalarına katkı sağlayacak.
İmza Törenine İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Mali Müşavirler Odası Başkanı Turan Kartal, İl Milli Eğitim Şube Müdür Onur Aydın katıldı.
 
                           
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı