SürmanşetYerel

Muhtar Adayı Engin Doğan resmi web sitesi hizmete girdi

Gümüşhane Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Doğan resmi internet, sitesini faaliyete geçirdi

Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Doğan’ın resmi internet sitesi hizmete girdi

Gümüşhane Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Doğan resmi internet, sitesini faaliyete geçirdi. Halkın nabzını tutmak, sorun ve görüşlerini almak, gerçekleştirdiği ziyaretleri vatandaşlarla paylaşmak için oluşturulan internet sitesi hizmete girdiği andan itibaren ziyaretçi akınına uğradı.

http://www.muhtarengindogan.com adresinden sizlerde mahallemizde gördüğünüz sorunları benimle paylaşabilirsiniz diyen Doğan, site ziyaretçileri ile de tek tek ilgileniyor.

Sayfada Muhtar Adayı Engin Doğan’ın birlikte çalışacağı Azaların isimleri yer alırken, muhtar seçilmesi halinde yapacak olduğu projeleri de göze çarpıyor.  Seçmenlerin Muhtar Adayı Engin Doğan hakkında daha geniş bilgiler edinebilmesi açısından tüm bilgiler de yine web sayfasında geniş bir şekilde göze çarpıyor.

Bağlarbaşı Mahallesi Muhtar Adayı Engin Doğan’ın web sayfasının hizmete girmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklama ise şöyle:

 

Değerli Bağlarbaşılı Hemşerilerimiz;

Çok Muhterem Seçmenimiz,

Malumlarınız olduğu üzere 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler seçimlerinde mahalleniz muhtar adayı olarak oylarınıza talip olduğumuzu sizlerle paylaşmıştık.

Adaylığımızı açıkladığımız tarihten bugüne kadar gerek yerel medya, gerekse bireysel ve örgütlü çalışmalarımızla bu konudaki niyetimizi ciddi bir şekilde ortaya koyduk.

Takdir edileceği üzere çağımızın gereği olarak hizmetlerimizin günümüz teknolojik altyapı da kullanılarak daha etkin, saygın, şeffaf ve düzgün bir şekilde mahalle sakinlerimize iletilebilmesi bir mecburiyet doğurmaktadır

Sadece Bağlarbaşı Mahallesinde yaşayanların değil; şehir hatta ülke dışında da yaşayan tüm Bağlarbaşılıların ortak sesi olabilme mahallemizle ilgili her türlü görseli buluşturabilmek adına www.muhtarengindogan.com web sayfamızı  ayrıca sizlerin huzuruna getirerek takdirine sunduk.

Bundan böyle gerek 31 Mart Pazar günü yapılacak mahalli seçimlerine kadar ve inşallah mutlu sonuca ulaştığımız andan itibaren muhtarınız olarak Bağlarbaşı’ndaki tüm hizmetlerimizi sizlerle paylaşabilmek adına söz konusu web sayfamızı kullanacağımızı siz değerli mahalle sakinlerimizle paylaşmak istiyoruz.

Söz konusu web sayfamız üzerinden bizlerle ilgili her türlü eylem, bilgi, çalışma, proje,  yönetim anlayışımızla ilgili etkinliklerimize de ulaşabileceksiniz.

Bilgilerinize arz eder; sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı