Genel

Neden Yenikapı?

Gümüşhane Tanıtım Günleri 24 – 27 Ekim tarihleri arasında Yenikapı’da düzenlenecek.

Gümüşhane Tanıtım Günleri 24 – 27 Ekim tarihleri arasında Yenikapı’da düzenlenecek.

Gümüşhane Valiliği, Gümüşhane Dernekler Federasyonu öncülüğünde gerçekleştirilecek olan tanıtım günlerine ilginin yüksek olması bekleniyor.

Geçen yıl Maltepe’de yapılan Gümüşhane tanıtım etkinliklerinin düşük katılımlı olmasından dolayı bu yıl Yenikapı’ya alınan etkinliklerin son aşamasına ilişkin Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı, 1. Bölge Başkanı Mehmet Fatih Çoban açıklamalarda bulundu

Çoban, şunları söyledi:

‘Federasyonumuz Gümüşhane bölümünde sayın valiliğimiz ve katılacak isimler arasında görüş alışverişinde bulunarak organizasyon hazırlıkları tamamlandı. Bu yıl Yenikapı’yı seçtik zira geçen yıl Maltepe’de gerek mesafenin uzak oluşu ve hava şartları tanıtım günlerini etkilemişti. Yenikapı ulaşım noktasında aynı zamanda hemşerilerimizin Avrupa yakasındaki çoğunluğu sebebiyle daha avantajlı bir konumda bulunuyor. Bu bakımdan Yenikapı’da Gümüşhane Tanıtım Günlerini inşallah 24 – 27 Ekim tarihleri arasında herkesin memnun kalacağı, Gümüşhane şehrine yakışır bir şekilde gerçekleştirmeye çalışacağız’ dedi.

GÜMÜŞHANELİ SANATÇILAR AĞIRLIKTA OLACAK

Genel Başkan Yardımcısı ve 1. Bölge Başkanı Mehmet Fatih Çoban, federasyon olarak tanıtım günlerinde ağırlıklı olarak Gümüşhaneli sanatçıların sahne alması konusunda fikir birliğinin oluştuğunu ifade etti.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı