Gündem

O soru yanıtını buldu

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Salim Koca

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Salim Koca, tanıtım günleri öncesi yapılan son hazırlıklarla ilgili olarak GÜNDOĞUMU’na açıklamalarda bulundu.

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’i makamında ziyaret eden GÜDEF Heyetinde bulunan Koca, gündemde önemli bir yer tutacak olan tanıtım günleri boyunca sahne alacak sanatçılar hakkında önemli ipuçları verdi.

Koca, Gümüşhaneli sanatçıların sahne alıp almayacağı konusundaki sorumuza ‘’ağırlıklı olarak Gümüşhaneli isimlerin yer verilmesi konusunda görüş alışverimiz sürüyor, bu konuyu önemli buluyor, tartışıyoruz, düşünüyoruz’’ dedi.

Bu konuda yaşanan tartışmaların daha önce kimi rahatsızlıklara sebep olduğunu belirten Koca, organizasyonda bu ayrıntının da masaya yatırılacağını duyurdu.

Gümüşhane temaslarından da söz eden Genel Başkan Yardımcısı Koca, ‘’Sayın Valimiz büyük bir samimiyetle bizleri dinledi. Bir sayın vali yardımcımızı görevlendirerek bu konu da ne yapılması gerekiyorsa Gümüşhane’ye yakşır bir şekilde tanıtım günlerinin tamamlanması yönünde talimatlarını vermişlerdir, kendilerine teşekkürlerimiz sunuyoruz’’ dedi

Koca, tanıtım günlerinin Gümüşhane ayağı çalışmalarının kalabalık bir yerel basın ordusuyla takip edildiğini sözlerine ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı