Kültür-Sanat

Onlar Bayburt’un Kültürel Değerleri

Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği (BAYDER) ile Bayburt Bilim, Eğitim ve Kültür Derneği

Bayburt Tarih Kültür ve Edebiyat Derneği (BAYDER) ile Bayburt Bilim, Eğitim ve Kültür Derneği Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci ve Başkan Yardımcısı Süreyya Türkmenli tarafından ziyaret edildi.

İlk Ziyaret BAYDER’e 
Ziyaretlerine ilk olarak BAYDER’den başlayan Başkan Pekmezci’yi burada dernek başkanı Fatih Dündar ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.  Başkan Dündar ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Pekmezci, çalışmalarında başarılar dileyerek Bayburt’un kültürel değerlerinin gelecek kuşaklara aktarılmasının önemine değindi ve Bayburt Belediyesi olarak bu yöndeki çalışmaların destekçisi olacaklarını belirtti. 
Dündar ve yönetim kurulu üyeleri ise Başkan Pekmezci’ye çalışmalarında başarılar dileyerek Bayburt kültürünün yaşatılması için yapılan çalışmalara verdiği desteklerden ötürü teşekkür ettiler. 

İkinci Durak BEKDER Oldu 
BAYDER ziyaretini tamamlayan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci buradan BEKDER’e geçti. BEKDER’de dernek başkanı Mete Emir ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Başkan Pekmezci burada da Emir ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet ederek dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı ve çalışmalarında başarılar diledi. 
Başkan Mete Emir ve yönetim kurulu üyeleri ise Belediye Başkanı Pekmezci’ye çalışmalarında başarı temennisinde bulunarak ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı