Spor

Ordu’da zafere nasıl ULAŞ’ılacak?

Kelkit Belediye Hürriyetspor’un Antrenörü Ulaş Ulusan’dan Yozgat maçı öncesi önemli açıklamalar

Ordu için neler söyledi?

Oyuncularını nasıl hazırlıyor?

Ordu’ya ne zaman hareket edilecek?

Mücadele öncesi efsane cevap…!

Kelkit Belediye Hürriyetspor’un Antrenörü Ulaş Ulusan’dan Yozgat maçı öncesi önemli açıklamalar

Çarşamba gününden itibaren Trabzon’da kampa giren Kelkit Belediye Hürriyetspor, Yozgat maçının hazırlıklarını sürdürüyor.

Antrenör Ulusan, Pazartesi ya da Salı günü bekledikleri maçın oynanacağı şehrin cumartesi itibarıyla belli olmasını kendileri açısından da sürpriz olduğunu ifade etti.

Futbolcularının moral ve motivasyonunun yerinde olduğunu ifade eden Ulusan, ‘Benim oyuncularım oynayacakları mücadelenin farkındadır. Yozgat karşısına çıkacağız ve aslanlar gibi mücadele vereceğiz’ dedi.

Ulusan, Ordu’da verecekleri mücadelenin 1954 yılından bu tarafa kulüp tarihinde önemli bir yere sahip olacağını belirtirken, ‘Tabi ki kazanmak için mücadele vereceğiz. Yenilirsek te dünyanın sonu değil, tekrar ediyorum biz bu mücadelenin önemini iyi biliyoruz oyuncularım karşılaşmaya bu ciddiyetle hazırlanıyor’ ifadelerini kullandı.

Ulusan, karşılaşmaya ilişkin önemli bir ayrıntıyı da şu şekilde dile getirdi:

‘Önemli olan kazanmak ancak kazandıktan sonra sizleri neler bekliyor onu da iyi hesap etmek gerekiyor. Sizin hangi duygular içerisinde olacağınız önemli çünkü esas mücadele bundan sonra başlayacak’

Karşılaşmanın Ordu’da oynanacak olmasının avantaj olup olmadığını sorusunu da yanıtlayan Ulusan, ‘İster Yozgat, ister Ordu’da olsun farketmiyor çünkü bu tip karşılaşmaların atmosferi farklı oluyor, dediğimiz gibi biz çıkıp mücadele edeceğiz’ diye konuştu.

Ulusan, Trabzon’dan Salı ya da Çarşamba günü ayrılacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı