Eğitim

Şehrin ve Bölgenin Bu Eğitimlere Fazla İhtiyacı Var

Eğitime katkıda bulunanlara teşekkür belgesi verildi

Gümüşhane Üniversitesi GÜSUD Koordinatörlüğüne bağlı Daimi Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi içerisinde gerçekleştirilen eğitimlere katkıda bulunan öğretim üyelerine Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek tarafından teşekkür belgesi verildi.


Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde ‘Madende Veri Yönetimi ve Analize Giriş Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi ve Gıda İşletmeleri ve Gıda Laboratuvarları Kalite Yönetim Sistemleri Eğitimi’ konulu başlıklı eğitimler verildi. Üniversite öğretim görevlileri tarafından verilen eğitimlere üniversite ve Gümüşhane’de bulunan kurumlardan toplam 500 kişi katıldı. Eğitimleri gerçekleştiren üniversite öğretim üyeleri Doç. Dr. Cemalettin Baltacı, Doç. Dr. Şekip Şadiye Yaşar, Dr. Öğr. Üyesi Muhammet Mustafa Kahraman ve Dr. Öğr. Üyesi Osman Komut’a Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek tarafından teşekkür belgesi verildi. 


Rektörlük makamında gerçekleşen teşekkür belgesi programında Rektör Zeybek şunları söyledi: “Gümüşhane Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM), Sürekli Eğitim Merkezi (SUEM) ve Dış İlişkiler Ofisi’ni bünyesinde barındıran GÜSUD koordinatörlüğüne bağlı Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından çeşitli başlıklarda eğitimler verilmektedir.

Bu birimlerde öncelikli amacımız ürettiğimiz bilgiden şehrimizin, akabinde eğer ürettiğimiz bilgi vizyoner bir nitelikteyse, bölgemizin ve ülkemizin bundan faydalanmasıdır. İlerleyen zamanlarda bu eğitimlerin artmasını bekliyoruz. Şehrin ve bölgenin bu eğitimlere ihtiyacının fazla olduğuna inanıyoruz.

Akademik kadromuzun sayıca artmasının yanı sıra geçen süre içerisinde birikimlerini artırarak çok büyük tecrübeler kazandı. Böyle olunca da çok farklı alanlarda Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi üzerinden şehrimize ve ülkemize katkı sağlayacak duruma geldik.

Bu nedenle de birimlerimizde devam etmekte olan eğitim-öğretim faaliyetleri dışında bu eğitimleri gerçekleşmesine katkı sunan GÜSUD Koordinatörü Prof. Dr. Müge Yılmaz ve Koordinatör Yardımcısı Öğr. Gör. Özgür Palancı başta olmak üzere tüm hocalarımıza teşekkür ediyorum.”

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı