Genel

ŞİDEF Genel Başkanı Serkan Kaya’nın mesajı

Ramazan Bayramı nedeniyle Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya bir mesaj yayımladı

Ramazan Bayramı nedeniyle Şiran Dernekler Federasyonu (ŞİDEF) Genel Başkanı Serkan Kaya bir mesaj yayımladı.

Serkan Kaya yayınlamış olduğu bayram mesajında şöyle dedi:

” Rahmet, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerifi bitirmek üzereyiz. Bir taraftan büyük coşku ve sevinçle diğer taraftan büyük bir acı hüzünle mübarek Ramazan bayramını karşılamaya ve yaşamaya hazırlanıyoruz. Ülkemizde son günlerde olan operasyonlardaki şehitlerimiz ve Türk İslam dünyasındaki kardeşlerimize yapılan zulmüler bayramı buruk sevinçle karşılamamıza neden oluyor. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifa niyazı ederim. Ramazan ayı içersindeki ibadet ve tuttuğumuz oruçların yüzü suyu hürmetine Ramazan bayramında  bitmesini Cenab-ı Hak’dan niyaz ederek, zalimleri Kahhar sıfatı ile kahretmesini dua ediyoruz.

Ramazan ayı içindeki tüm ibadetlerimiz makbul olsun. Cenab-ı Allah gerçek anlamda bayram ruhunu yakalayarak; sosyal, manevi ve duygusal açılardan bayramı bihakkın idrak etmeyi tüm Müslümanlara nasip etsin.

Bu duygu ve düşünceler içinde nice bayramları sıhhat, huzur, birlik ve beraberlik coşkusuyla idrak etmeyi Yüce Rabbimizden niyaz ediyorum. Büyük Türk Milletinin ve tüm din kardeşlerimizin Ramazan Bayramını tekrar tebrik ediyor en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı