Manşet

Şiran Akademispor Hazırlıklarını Sürdürüyor

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Voleybol 1. liginde ilk kez mücadele verecek olan Gümüşhane Temsilcisi Şiran Akademispor Ordudeplasmanıda karşılaşacağı Akkuş mücadelesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

Antrenör Ümit Terzi yönetiminde topla çalışmalara da başlayan Şiran Akademispor’da fizik kondisyon çalışmalarına da ağırlık verildi.

Takımın son durumu ile ilgili olarak bilgi veren Başkan Ersin Şahin, şunları söyledi:

‘Şiran’da da covid 19 vakalarından dolayı son derece titiz bir çalışma örneği sunuyoruz oyuncularımız antrenman, yeme içme ve kalacakları mekan üçlüsünde herhangi bir pozisyonda olmayacaklar. Antrenörümüz Ümit Terzi yönetiminde topla çalışmalar bir haftadan beri başlamış bulunmaktadır. Yabancı ouncularımızın da takıma hemen uyum sağladığını görmekten dolayı son derece mutluyuz. Şiran Akademisporun saha içi böyle iken saha dışında da ekonomik anlamda daha güçlü olabilmek için arayışlarımız devam ediyor inşallah bir kaç haftaya kadar güzel haberleri kamuoyu ile paylaşacağız, güçlü mücadelenin güçlü ekonomik yapıyla verilebileceği düşünüldüğünde bu durumu en iyi noktaya taşımaya mecburuz’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı