Genel

Ünlü Radyo Programcısı Talha Bora Öge Konuk Oldu

Bayburt’ta Çınaraltı Gençlik Söyleşileri kapsamında

Bayburt’ta Çınaraltı Gençlik Söyleşileri kapsamında Bayburt Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) ile Bayburt Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün birlikte organize ettiği ‘Günaydın Gece’ isimli şiir ve söyleşi programı büyük bir ilgi ile izlendi

Gölge lakaplı ismiyle bilinen ünlü radyo programcısı Talha Bora Öge ve ekibinin yer aldığı programda Bayburt Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, İl Emniyet Müdürü Ayhan Bodur, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Murat Bilgiç,  Ak Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat, Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse ve öğrenciler yer aldı. 

 


Şair Zihni Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programda konuşan Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci Bayburt şehrinin bir tarih ve kültür şehri olduğunu belirterek programa katılanlara kısa bilgiler sundu. Başkan Pekmezci konuşması tamamladıktan sonra Bayburtlu Şair Zihni ve son dönem Türk şiirinin önemli isimlerinden Bayburtlu şair ve yazar Yahya Akengin’e ait şiirlerden birer bölüm okudu. 
Konuşmaların ardından sahne alan Talha Bora Öge ve ekibi seslendirdikleri birbirinden güzel türkü ve şiirlerle katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattılar.  Programda protokol üyeleri, katılımcılar ile Öge ve ekibi, Türk Bayrakları ile birlikte asker selamı eşliğinde Mehmetçik’e selam gönderdiler. 


Gece Belediye Başkanı Hükmü Pekmezci, AK Parti Bayburt İl Başkanı Hacı Ali Polat ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Adem Köse’nin Öge’ye çeşitli hediyeler takdim etmesi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

  

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı