Manşet

Üzüntümüzün Tarifi Yok

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, geçirdiği trafik kazası sonrası yaşamını kaybeden Gümüşhane Üniersitei öğrencisi Ali Düldül için bir taziye mesajı yayımladı.
24 Mart tarihinde saat 22.30 sıralarında üniversitenin Meslek Yüksekokulu Mekatronik Bölümü birinci sınıf öğrencisi Ali Düldül’ün kullandığı otomobil, Osmaniye iline bağlı Düziçi ilçesi çevre yolunda kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı. Kazada Ali Düldül ile kardeşi Sinan Düldül, arkadaşları Uğur Yılmaz ve Ahmet Yılmaz yaralandı. Düziçi Devlet Hastanesine kaldırılan yaralılardan durumu ağır olan Ali Düldül doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamayarak yaşamını kaybetti.
Rektör Zeybek yayımladığı taziye mesajında ise şu ifadelere yer verdi; “Üzüntümüzün tarifi yok. Üniversitemiz öğrencisi Ali Düldül’ün elim bir trafik kazasında yaşamını kaybettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunuyorum. Sevgili evladımız Ali Düldül’e Allah‘tan rahmet, sevdiklerine, yakınlarına ve Gümüşhane Üniversitesi ailesine başsağlığı dilerim. Başta ailelerinin bize emaneti olan öğrencilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızdan hem kendi hayatları hem de başkalarının hayatlarını tehlikeye sokmamak adına trafik kurallarına uymalarını önemle rica ediyorum.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı