Yerel

Vali Taşbilek Bir Dizi Bayram Ziyareti Gerçekleştirdi

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, Gümüşhane Valiliği ve Gümüşhane Belediyesi tarafından organize edilen bayramlaşma töreninde, il protokolü, kurum müdürleri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Kemaliye Camii’nde kılınan bayram namazının ardından, Fatih Parkında düzenlenen kahvaltılı bayramlaşma törenine katılarak vatandaşlarımızla bayramlaşan Vali Taşbilek, buradaki programın ardından Köprübaşı Polis Merkezi Amirliğinde görev yapan polislerle bayramlaştı.

Polis Merkezi ziyaretinin ardından Vali Taşbilek ve beraberindekiler, bayram ziyaretlerine İl Jandarma Komutanlığı ile devam ettiler. Burada vatani görevini yapmakta olan askerler ve rütbeli personelle bayramlaşan Vali Taşbilek, Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Amirliğine geçerek itfaiye çalışanlarıyla bayramlaştı.

Bayram ziyaretlerine 112 Acil Çağrı Merkezi çalışanları ile bayramlaşarak devam eden Vali Taşbilek ve beraberindekiler, polis ve jandarma uygulama noktalarını ziyaret ederek görev yapan polis ve askerlerle bayramlaştı.

Programın devamında Devlet Hastanesi’ne giden Vali Taşbilek, hastanede yatmakta olan hastaların, hasta yakınlarının ve nöbette olan hastane personelinin bayramlarını kutladıktan sonra Sevgi Evlerinde kalan çocuklarımızla bayramlaşarak ziyaretlerine son verdi.

Gün içinde valilik konutuna bayramlaşmak için gelen çocukları misafir eden Vali Taşbilek, onlarla bir süre sohbet etti ve kendilerine bayram hediyesi verdi.

 

TC Gümüşhane Valiliği

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı