Manşet

2021 Bu Tartışmayla Geçecek

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sedat Gür, 2021 yılında en çok tartışılacak olan konu başlıklarından bir tanesinin erken seçim olacağına dönük iddiaları ilginç bir örnek vererek destekledi.

Gür, erken seçimi bir kez daha, ‘kapıda, kapıda’ sözleriyle gündeme taşıdı. Genel Başkan Yardımcısı iddiasını şu benzetme ile dile getirdi:

‘Eskiden hava tahmin raporu bugünkü gibi imkanlarla değerlendirilemezken büyüklerimiz havaya bakarak yağmurun yağacağını, güneşli geçeceğini yada daha kötü olacağını ifade eder, tahminler yapar akabinde tahminlerini tuttururlarmış. İktidarın ortakları da biliyor oyları sürekli düşüyor ki, Demokrat Partiden, Saadet’e, Büyük Birliğe yada parti tabanına yakın tarafa ılımlı mesajlar verir mi? Bunların hepsini gördükten sonra ekleyeceğimiz önemli bir hususta, moralin ve siyasi üstünlüğün millet ittifakına geçtiğini de görüyor olmalarıdır. Bu tabloya bakıldığında ise bir erken seçim iddiası için ben Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sedat Gür olarak, ”kapıda, kapıda”!! diyorum. Önümüzdeki günlerde bu sözcüğün daha fazla tartışılacağını, gündemden düşmeyeceğini öngörüyorum’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı