Manşet

Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Karahan, partisi ile ilgili olarak son gelişmeleri Gündoğumu Gazetesine değerlendirdi.

Mart ayında yapılacak büyük kongreye işaret eden Karahan, Adalet Partisi’nin seçime girebilir yeterliliğini elde ettikten sonra siyaset sahnesinde de güçlü bir şekilde söz sahibi olacağını iddia etti.

Karahan, şöyle konuştu:

Kongrelerde alınan çok güzel sonuçlardan sonra parti olarak hızla büyük kongreye doğru çalışmalarına azimle devam eden Adalet Partisi, siyasette adını söylettirmeye başlayacağı bir döneme giriyor. Hedefimiz 2021 Mart ayında yapacağımız büyük kongrenin ardından seçime girme yeterliliğini kazanmak olacaktır.

Partimize ilgi ve alaka hem gerek halkımızda hem de siyaset çevresinde oldukça fazla dikkat çekmekte ve de görünmektedir. Genel Başkanımız sayın Dr. Vecdet Öz’ün hem bilim adamı yönü hem devlet tecrübesi yönü ve de başarılı siyasetçi yönüyle bütünleşmiş kişiliğinde ülkenin sorunlarının çözümünde başarılı olacak projeleri bizlerle teşkilatıyla paylaştığı bir dönemde; biz artık bu projeleri uygulamaya geçireceğimiz dönem olacak olan ilk seçimlerde söz sahibi olmak adına uğraş veriyoruz.

Önümüzdeki dönem, inşallah Adalet Partisi’nin siyaset sahnesinde eski günlerdeki gibi söz sahibi olacağı günler olacaktır.

Merhum 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’in Adalet Partisi ile Türkiye’ye vermiş olduğu kalkınma hamleleri ve Türkiye’yi bütünleştirici birleştirici dili bizlerle tekrar gelecektir.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı