Manşet

Adalet Partisi

GÜNDOĞUMUHABER – Adalet Partisi’nde heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Finale doğru ardısıra tamamlanan il ve ilçe kongreleri partilileri morallendirirken Genel Başkan Dr. Vecdet Öz’ün talimatıyla adeta ülkeyi arşınlayan Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Kastamonu’dan sonra Düzce’ye gelen ve burada görevlendirmelerde bulunan Özgöz, Çilimli İlçe Başkanlığına Şener Kartal’ı, Gümüşova İlçe Başkanlığına Nizamettin Dal’ı atadı.

Kısa süre içerisinde Adalet Partisi’ni Düzce’de seçmenle buluşturmak isteyen Adalet Partisi kurmayları bugüne kadar iktidara en çok tercih yapılan şehri bu bakımdan oldukça önemsiyor, yeni bir siyasi tercih adına durmaksızın çalışıyor.

Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz, belirlenen sayı doğrultusunda il ve ilçe kongrelerine aralıksız devam ettiklerini en geç Eylül ayı itibarıyla seçime yeterlilik hakkını elde etmek istediklerini bildirdi.

Görevlerine yeni atanan her iki ilçe başkanları Şener Kartal ve Nizamettin Dal’da bugüne kadar AK Parti iktidarına büyük bir teveccüh göstermiş olan Düzce’de yeni bir değişim dalgasının başladığına dikkat çekerek Adalet Partisi’nin bu anlamda öncü olduğunu söyledi.

Gelen teklife hayır demediklerini belirten her iki ilçe başkanı olası yada zamanında yapılacak seçimlerfde Düzce’den çok farklı sonuçlar yükseleceğini gözlemlediklerini bildirdiler.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı