Manşet

ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi Akıllı İnek Projesi İçin Ne Dedi

İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu tarafından yerli ve milli ürün olarak ülkeye kazandırılan Akıllı İnek Projesi, ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi tarafından tam not aldı.


İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’nu işyerinde ziyaret ederek akıllı inek otomatını yakından inceleyen ANAVATAN Partisi Genel Başkanı Çelebi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerine yer vererek, proje hakkında ‘’Sayın Cumhurbaşkanın yerli ve milli ifadesinden sonra akıllı inek yerli ürünlere yönelmeyi teşvik ediyor.

Şahsım adına bu projenin yurt genelinde yayılmasını temenni ediyorum. Çok anlamlı bir buluş olarak gördüm. Türkiye her anlamda başta savunma sanayi olmak üzere büyük atılım gerçekleştiriyor ve bu esnada yerli ve milli ürünlerin önemine değiniyor akıllı inek projesi de bu kapsamda yerini almıştır’’ dedi.
Çelebi, ikram edilen sütün tadını beğenirken, ‘’Gerçekten her anlam da çok gururlandım ve de heyecanlandım. Devletimizin bütün kademeleri dâhil her anlamda bu projeye destek vereceğimi ifade etmek isterim, Allah Muvaffak eylesin.” Dedi.

İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu ‘da ANAVATAN Partisi Genel Başkanı Çelebiye teşekkür ederken, ‘Geleceğimiz çocuklarımız için zaman kaybetmeden bu tür ürünlere sizin gibi önemli değerlerin sahip çıkması destekleyecek çok önemlidir. Bize büyük bir güç verdiniz’’ diye konuştu..

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı