GenelManşet

Bir Tek Sen Yoksun

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU 1954 Kelkit Belediyespor üçüncü ligdeki ikinci sezonunda 13. Hafta sonrası liderliğin keyfini yaşıyor.

BAL ligindeki başarısında ve 3.ligdeki mücadelesinde büyük etken oluşturan seyirciyi pandemi nedeniyle tribüne alamayan yetkililer, özlemlerini arşivdeki bir fotoğrafı resmi twıtter hesabından paylaşarak dile getirdi.

Basın Sorumlusu Atilla Uçan, ‘1954 Kelkit Belediyespor seyircisiz müsabaka oynamaya alışık olan bir kulüp değil, şu günlerde liderliğin keyfini yaşıyoruz ancak seyirci olmayınca müsabakaların tadı da olmuyor bilakis seyircili oynadığımız karşılaşmaların atmosferi bambaşka oluyor onun içindir ki özlemimizi bu ifadelerle dile getirdik, şu ana kadar topladığımız puanlar göz önünde bulundurulduğunda bilinmelidir ki eğer biz bazı kritik müsabakaları coşkulu seyircimizle oynasaydık puan cetvelindeki yerimiz ve puanımız çok farklı olurdu’ dedi.

1954 Kelkit Belediyesporun ilçe stadyumu 2 bin kişilik. Basın Sorumlusu Atilla Uçan, ‘Pandemi biter ve başarılı sonuçlar devam ederse oturacak yer kalmaz’ ifadelerini kullandı.

Twıtterdan paylaşım yapılan resimde ‘Liderlik ruhumuzda var, Elbet birgün kavuşacağız’ ifadeleri dikkat çekti

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı