Manşet

Bu Mücadelenin Kitabı Yazılır

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Nesimi Özgöz, genel başkan Prof. Dr. Vecdet Öz’den aldığı talimat sonrası Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde parti bayrağını dalgalandırmaya devam ediyor.

Adeta bir gönüllü gibi çalışan AP’li Özgöz, kısa süre içerisinde Bingöl, Erzurum, Ardahan, Sivas kongrelerini tamamlayacaklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Özgöz, son olarak Erzincan kongresini tamamaldıklarını belirtirken şunları kaydetti:

‘Belki çok sık tekrar ettiğimiz sözcük ancak yine söylemekte fayda var. Görülüyor ki her tarafta iktidardan bir kopuş bir ayrılma yaşanıyor. Bunu samimiyetle söylüyorum daha önce bu iktidara oy veren partililer ve seçmenlerde zaten ifade ediyorlar. İmkanlarımız kısıtlı olsa da, mücadele verdiğimiz partililerle Anadolu’da Adalet Partisinin bayrağını dalgalandırmaya devam edeceğiz. Partimiz sayın Prof. Dr. Vecdet Öz’ün genel başkanlığında her türlü engellemelere rağmen yoluna devam ediyor. Korkamadan, yılmadan söz ettiğimiz şehirlerin kongrelerini tamamlayarak mutlaka yapılacak ilk seçime girebilecek yeterliliğe sahip parti olmak istiyoruz. Bu hedef için yola koyulduk, engelleri aşa aşa hedefe ulaşacağız’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı