Manşet

Gerçek

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Gümüşhanespor ile ilgili olarak bugüne kadar kaleme aldığımız ya da bu sayfadan dile getirilen tüm gerçeklerin ardında kulübün mutlaka bir yerli isme teslim edilmesi meselesi dile getiriliyordu.

Ve, GÖRÜLDÜ ki Gündoğumu Gazetesi olarak YANILMADIĞIMIZ ortaya çıktı…

Gümüşhanespor’un, 26 yıllık kulüp mazisinde elde ettiği başarılar göz önünde bulundurulduğunda bu ayrıntı bütün çıplaklığı ile ortada duruyordu..

Bırakınız geçmiş seneleri 2020 – 2021 sezonunda bile tam dört antrenör değiştirerek bize göe zaman kaybeden kırmızı beyazlı kulüp doğru bir tercih olarak teknik direktörlük görevine Sezgin Köprülü’yü getirdi.

Ve her zaman olduğu gibi kulübün en zor zamanında yine Gümüşhaneli bir isim sahne alarak sadece iki haftada hepimizin ümitlerini yeniden yeşertti.

Gümüşhanespor’u altyapıdan beri tanıyan, zaman zaman bu takımda yardımcı antrenör, antrenör olarak görev alan Sezgin Köprülü geçtiğimiz hafta Utaş Uşakspor galibiyetinden sonra bu hafta da son derece kritik Hacettepe karşılaşmalarından kayıpsız çıkarak 6 puanı kulüp hanesine yazdırdı.

Gündoğumu Gazetesi’nin daha önce dile getirdiği ‘iki galibiyet bizi kendimize getirir’! teşhisinden sonra alınan 6 puan futbolcuların hem sezon başından beri yaşadığı kabus dolu günleri geri bırakmasına hem de gelecek müsabakalara daha bir özgüvenle çıkacak olmasına yer açtı.

Evet, burada çiçeği burnunda teknik adam Sezgin Köprülü’nün ayrıntısı büyük etken olarak öne çıktı. Sezgin Köprülü doğru bir tercih olarak görülürken, bu şehrin öz çocuklarına güvenmesi gerektiği gerçeğini bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Ne diyorduk,

Sen Gümüşhane’nin neresindensin Sezgin Hocam!?

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı