Manşet

Gümüşhanede Amatör Spor

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Gümüşhane’de müspet olarak yapılan her eylemin desteklenmesi noktasındaki görüşümüz gün geçmiyor ki, herhangi bir farklılık göstersin.

Özellikle amatör spora ve sporculara destek konusundaki tüm ısrarımız dün olduğu gibi bugünde sıcaklığını korumaktadır..

Kaldı ki,

Gümüşhane gibi belli başlı imkanları kısıtlı şehirde müspet anlamda yapılan her faaliyetin yediden yetmişe yine müspet bir şekilde yansıyacağına olan inancımızda kuşku taşımamaktadır.

İfade etmeye çalıştığımız şey ise koşmak isteyen gencin, atletizme olan aşkıdır, futbola gönül veren sporcunun, bu işi başarabileceğine dair emin ifadeleridir. yüzme adına havuzu hedef bekleyen bedenler omuzlarında sıcak bir desteği istemektedir. Sanatı seven dillerin yalnız olmadıklarını hissetmeleridir.

İşte bu fotoğrafta görülen pırıl pırıl çocuklarımızda Gümüşhane’nin ilgililerinden, yetkililerinden ve Gümüşhane’yi her anlamda sevenlerden DESTEK beklemektedir..

Destek verildiği andan itibaren desteği alanların da onları mahcup etmeyeceği kanaati hepimizde olduğu gibi oldukça güçlüdür.

Kısacası Gümüşhane dün olduğu gibi bugünde amatör spora desteğini esirgememeli, bu sporculara SAHİP çıkmalıdır…

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı