Manşet

Gümüşhaneye Renk Kattılar

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Ötegece Aslanlar Taraftar grubu sezonun bir an önce başlamasını istiyor.

Şiran Akademispor kulüp tarihinde ilkleri gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Dar bütçelerine rağmen voleybol sporuna renk katan Şiran Akademisporun yeni sezonda en büyük kozu kuşkusuz bu spor dalında sayı itibarıyla pek alışık olunmayan seyirci grubu olacak.

Taraftar Grubunun üyesi Cemal Dağdelen, oyunculara güvendiklerini ancak pandemi dolayısıyla kısıtlı sayıda salonda yer alacak olmalarının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

Dağdelen, şunları kaydetti:

‘Gümüşhaneyi Torul Gençlerbirliği’nden sonra birinci ligde temsil eden ikinci ilçe takımıyız. Gerçekten bu noktaya gelene kadar başkanından idarecisine kadar herkesin çok büyük hizmeti oldu. Şiran gibi küçük bir Anadolu ilçesinde bu tür organizasyonları gerçekleştirebilmek bize göre büyük başarıdır. En önemlisi ülke genelinde pek taraftar bulmayan spor dalı voleybol burada bir tutku haline geldi. İlçede atmosfer değişti. Biz Ötegece Aslanlar Taraftar grubu olarak Şiran Akademispora güveniyoruz. Eskişehir’deki başarının tesadüf olmadığını göstereceklerini biliyoruz. En büyük üzüntümüz ise pandemi nedeniyle salona belirlenen sayıda taraftar alınacak olmasıdır yoksa normal koşullarda biz Şiran spor salonuna gerçekten sığmayız belkide günlerce konuşulacak olan haberlere de başlık atacağız dileğimiz pandeminin sona ererek Şiran Akademispora tam anlamıyla tribün desteğini sağlayabilmektir öte yandan transfer edilen iki tecrübeli yabancı transferi ile daha da güçlendiğimizi ifade etmek istiyoruz.’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı