Ekonomi

GÜSİAD Yardıma Muhtaç Aileleri Unutmadı

Gümüşhane Sanayici ve İş Adamları Derneği (GÜSİAD) Gümüşhane merkez, ilçe ve beldelere 340 aileye alışveriş çeki ile destek sağladı.
GÜSİAD Genel Başkanı Yüksel Yalçın yapılan yardıma ilişkin yaptığı açıklama da; “Bu yıl merkez, ilçe ve belde belediye başkanlarımız tarafından dağıtımı yapılmak üzere 340 aileye alışveriş çeki ile destek sağladık. Bu desteği sağlayan GÜSİAD üyelerine teşekkür ediyoruz” dedi.

İlerleyen dönemlerde sayıyı artıracaklarını ifade eden Yalçın; “Gönlümüzden geçen yereldeki marketlerimiz tarafından sağlamaktı ancak son anda verdiğimiz bir karardı, geç kalmak istemedik. Ancak önümüzdeki yıl bu dağıtımı GÜSİAD Gümüşhane Şube Başkanlığımız tarafından yereldeki marketlerimiz tarafından sağlamak üzere planlama yapacağız’ dedi.
Yalçın ‘Dağıtımın yapılacağı aileler konusunda merkezden bir irademiz olmayacak, yerelde şehri eminlerimiz belediye başkanlarımızdır, onlarda bu sosyal yardımların kimlere vereceklerini bilirler, şube başkanımız Sayın Murat Akçay ile yerelden temini sağlayacak bir görev paylaşımı yaptık. GÜSİAD olarak bu yıl 185 öğrencimize burs desteği sağladık, son altı ayda 190.500 TL’lik destek bütçesi oluşturduk. Piyasanın bu zor zamanlarında destek sağlayan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı