GenelManşet

Halk Ekmek Genel Müdürü Velioğlu Akıllı İnek’i Övdü

Akıllı İnek projesinin sahibi Recep Cemil Tanguroğlu’nu başkent Ankara’da bir önemli isim daha ziyaret etti.

Her geçen gün büyük merak uyandıran ve ilgi odağı haline gelen Akıllı İnek’i bu kez Ankara Büyükşehir Belediyesi, Halk Ekmek Genel Müdürü Dr. Hüseyin Velioğlu’da yakından inceledi, önemli bir işbirliğini de gündeme getirdi.

NEDEN OLMASIN
Velioğlu, İşinsanı Tanguroğlu’nu işyerinde ziyaret ederek Akıllı İnek otomatı hakkında bilgi aldı. Velioğlu, gördüğü manzara karşısında şaşkınlığını ve memnuniyetini ifade ederken, ‘’Ekonomik ve kaliteli üretim yaparak vatandaşın ilk sırada tercih ettiği halk ekmek satış büfelerimizin önünde neden halka bu derece sağlıklı ve lezzetli süt ve ayran veren ayı zamanda tamamen bir Türk İşinsanının hamlesi ile ülkemize kazandırılmış olan akıllı inek otomatı bulunmasın’ dedi

VELİOĞLU: VATANDAŞLARIMIZ ŞAŞIRMASIN
Genel Müdür Velioğlu, bu düşüncesinin önemle altını çizerken, ‘İlerleyen dönemlerde vatandaş büfelerin önlerinde akıllı inek otomatını gördüklerinde şaşırmasınlar bu metodla birlikte aynı zamanda milli içeceğimiz olan ayranı ve sütü hem çocuklara hem de yetişkinlere farklı farklı sunuyor, tattırıyor” diye konuştu.

TANGUROĞU HALK EKMEK HALKI DÜŞÜNÜYOR
Genel Müdür Hüseyin Velioğlu’nun samimi duygu ve düşüncelerine teşekkür eden İşinsanı Akıllı İnek’in sahibi Recep Cemil Tanguroğlu’da şunları söyledi:
‘Sayın Hüseyin Velioğlu genel müdürümüzün ziyareti bizleri oldukça mutlu etti, moral verdi, Akıllı İnek ile ilgili ortaya koyduğu işbirliği örneği bizleri umutlandırdı, Akıllı İinek projesinin bir kez daha ne derece doğru ve akıllı bir hamle olarak ülkeye kazandırıldığını gösterdi. Biz biliyoruz ki, Halk Ekmek başkentte halkın ekonomisini düşünerek üretilen ekmeğe oldukça fazla değer katmaktadır, ayrıca sayın genel müdürümüzün de bu anlamda geceli gündüzlü mücadele ettiğine tanık ediyoruz, biz de Akıllı İnek otomatını yüce halkımız adına özellikle gazlı ve asitli içeceklerden uzak tutarak ve çocuklarımız sağlıklı süt, ayran içsin diyerek ürettik.Ziyareterinde bizzat kendilerinin Akıllı İnek ile ilgili söylediği ifadelerini memnuniyetle karşıladık, çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum’ diye konuştu.

GENEL MÜDÜR VELİOĞLU’NUN TANIMIYLA HALK EKMEK
Kaliteli ve bir o kadar da sağlıklı üretimiyle vatandaş başkentte de halk ekmeği tercih ediyor. Halk Ekmek Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin başarılı yönetimi ve onlarca satış mağazaları ile vatandaşın her zaman yanında.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı