Manşet

Hayırlı Olsun Ziyareti

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Gümüşhane – Milliyetçi Hareket Partisi il başkanlığı binasında yapılan tadilatta sona gelindi. Bir kaç güne içerisinde tamamlanması beklenen yenileme çalışmaları öncesi Cumhur ittifakının MHP’li başkanları İl başkanlığına gelerek, İl Başkanı Nadim Aydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

DEKORASYONDAKİ ÜÇ HİLAL AYRINTISI

İl Başkanlığında yapılan yenileme çaışmalarında dikkat çeken görüntü ise orta bölümde yer alan üç hilal ayrıntısı oldu. Daire şeklindeki üç hilal kırmızı alan içerisinde göze hoş gelen bir görüntü şekliyle öne çıktığı görüldü.

AYDIN: PANDEMİ AÇILIŞA BİRAZ ARA VERDİRECEK

MHP İl Başkanı Nadim Aydın pandemi sürecinde il başkanlığına yakışır bir açılış yapamadıklarını ancak sürecin ardından mutlaka görkemli bir açılış programı yapacaklarını kaydetti.

Aydın, ”Sayın başkanlarıma yine de teşekkür ediyorum. Böylesine bir günde beni yalnız bırakmadıkları için onlar Gümüşhane’de gerçekten güzel işler yapıyorlar, güzel projeleri hep birlikte izlemeye devam edeceğiz’ dedi.

ZİYARETTE KİMLER YER ALDI

İl Başkanlığı ziyaretinde Torul Belediye Başkanı Evren Özdemir, Şiran Belediye Başkanı Mutlu Özel, Köse Belediye Başkanı Turgay Kesler, Özkürtün Belediye Başkanı Yakup Turgut, Arzularkabaköy Belediye Başkanı Çetin Rıza Tanış ve yönetim kurulu üyeleri yer aldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı