Manşet

Hedef Lig de Kalmak

Voleybol birinci liginde ilk kez bu sezon mücadele veren Gümüşhane temsilcisi Şiran Akademispor kulübünün Başkanı Ersin Şahin, Gündoğumu Gazetesine özel açıklamalarda bulundu.
Öncelikle Şiran’da sporu, voleybolu sevdirmek için yola çıktıklarını belirten Şahin, ‘Hep birlikte gerek şehrimiz gerekse Şiran ilçemiz adına bugüne kadar sergilediğimiz hizmetler sanırız her kesim tarafından takdirle karşılanıyordur. Bu bir hizmet anlayışıdır, bulunduğumuz topraklara olan sevdamızın göstergesi olarak ifade edilebilinir. Şiran çok özel bir ilçe, voleybol zor bir spor! özel bir ilçe de zor bir sporu belli başlı imkânlarla çevirebilmek kolay olmasa gerek. Şiran Akademi bize göre bir ekol olmalıdır’ dedi.
Şahin, halen devam eden forma satışlarına ise katılımların devamlılık ifade etmesi gerektiğini belirterek, ‘Sosyal medya hesaplarından ve diğer iletişim araçları ile birlikte biz kulübümüze katkı olması bakımından bu forma satışlarını çok önemsiyoruz. Halkımızın ve dışarıda bulunan diğer hemşerilerimizden bu kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz, neticede Şiran Akademispor’un kazanacağını unutmamalıyız’ dedi.

SPORCULAR TOPLANDI
Şiran Akademispor kulüp başkanı Ersin Şahin 6 Ocak itibarıyla voleybolcuların toplandığını ve ikinci yarı için çalışmalara başladığını belirterek, ‘Bilindiği gibi iki transfer daha yaptık, biz bu oyuncularımızdan da katkı bekliyoruz, bu transferler hoca tarafından izlenilerek katkı vereceğine inanılarak yapıldı, inşallah istediğimiz sonuçları alırız’ diye konuştu.

HEDEF LİGDE KALMAK
‘Şiran Akademi, her zaman ifade ediyoruz ki, ligde kalıcı olarak yoluna devam etsin. Bu sezon bu anlayışın gereğini mutlaka yerine getirmeliyiz, Gümüşhane temsilcisi olarak voleybol sevdirdik voleybol sporunun da kalıcı olmasını istiyoruz. Ligde kalıcı olacağımıza inanıyorum, teknik heyet ve sporcularımız bu başarabilecek güçtedir’

SESİMİZ ÇIKMIYOR DİYE BİZİ KÜÇÜMSEMESİNLER
Başkan Şahin ilk yarıda şanssız müsabakalar kaybettiklerinin yanında birkaç karşılaşmada hakem kararlarının da kurbanı olduklarını söyledi. Şahin, ‘Biz bu kararların hepsini yetkililere, ilgililere söylüyoruz. Sesimiz çıkmıyor diye bizi kimse küçümsemesin. Biz adil maç yönetilmesini ve kararların o şekilde verilmesini istiyoruz, hakem de hata yapabilir insandır ama bu hatalar herkesin anlayışla karşılayacağı makul düzeyde olmalıdır’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı