Manşet

Her Şey Gümüşhane İçin

GÜNDOĞUMU – GÜMÜŞHANE HABERLERİ

Gazete ne için vardır?

Gazete hangi görevi üstlenir?

Yayıncılık ilkeleri nasıl olmalıdır gazetenin?

*

Mesleğin duayenleri bu soruları yanıtlarken halkın gerçekleri öğrenme hakkı yanıtını kullanırlar.

Yaklaşık 15 yılı aşkın süreden beri Gümüşhane’nin yereldeki en büyük sesi Gündoğumu Gazetesi işte dün olduğu gibi bugünde bu anlayıştan hareketle okuyucularının karşısına, Gümüşhane’ye en doğru, en objektif, en iyi, en tarafsız ve en hızlı haberleri iletmeye devam ediyor.

Gazete ne olacak kaygısı taşımaz..?

Gazete bir zümrenin, bir grubun çıkarını gözetmez, gazete her muhatabı, her olayı haberleştirir…

Gazete asla hakaret etmez, kişi hak ve hürriyetlerine saygı duyar, kişinin özel hayatına büyük saygı gösterir.

*

Kuşkusuz Gümüşhane bölgesinde önemli bir şehir. Bazen aşamadığı sorunlarla uğraşmak zorunda kalsa da sayıları milyonları bulan Gümüşhaneliler memleketlerinden haberdar olmak ister, gerçeği okumak sıladan gurbete gurbetten sılaya bir köprü oluşturan habercilik anlayışını benimseyerek görür, okur, düşünür, tartışır…

*

İşte Gündoğumu Gazetesi, her geçen gün büyüyen okuyucu kitlesi, yükselen habercilik anlayışı, kabul gören analizleri, gündem oluşturan başlıklarıyla dün olduğu gibi bugünde okuyucusuna duyduğu saygıyı hiç eksiltmez ve eksiltmeyecektir..

*

Yolumuz uzun, enerjimiz yüksek ve Gümüşhane için yapacaklarımız çok. Çok sesli, demokrat, Atatürkçü, laik, demokratik Cumhuriyetin varlığını bayrak edinen her türlü din, dil ve ırka saygılı, kutsal değerler konusunda hassasiyetini her zamankinden daha fazla duyarak, yayıncılık ilkesini unutmadan yayınına devam eden Gündoğumu Gazetesi yenilenen yüzüyle, kendisine duyulan saygının verdiği özgüvenle aynı zamanla okuyucusuna borçlu olduğu habercilik anlayışını bundan sonrada sürdürmeye devam edecektir.

Gümüşhane yalnız değildir, değerlidir. Bu ülkenin her bir karış toprağı değerlidir. Gündoğumu Gazetesi ülkesini seven, al yıldızlı al bayrağın altında özgür, ve tam bağımsız olarak yaşayan halkına sorumluluklarını hiç bir zaman unutmadan yayın hayatına devam edecektir..

En büyük güç, çok kıymetli okurlarımız, Gümüşhane ve Atatürk Türkiye’sidir…

Saygılarımızla..

Gündoğumu Gazetesi

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı