Manşet

İş Dünyasının Önemli İsminden Akıllı İnek’e Övgü Dolu Sözler

İş İnsanı, Uluskon Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, yerli ve milli ürünleri keşfetmeyi sürdürüyor. Bu kapsam da Gümüşhane asıllı Erzincanlı iş insanı Recep Cemil Tanguroğlu’nun sahibi olduğu Akıllı İnek’i Atasoy, projeyi övdü, ziyarete ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.


AKILLI İNEĞİ DÜNYAYA AÇMALIYIZ
Beğenisini sunduğu ve övgüler sıraladığı Akıllı İnek için, ‘’Dünya’ya açmalıyız” diyen Nezaket Emine Atasoy, ‘’Markalaşmış ürünleri çoğaltmak lazım, şehirde büyüyen çocuklarımız ineği unuttu. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’da sürekli olarak yerli ürünlerimizi teşvik etmemizi vurguluyor. Sağlıklı beslenmeyi teşvik eden akıllı inek muhteşem bir ürün’ ifadelerini kullandı.

İŞDÜNYASININ EN ÖNEMLİ İSİMLERİNDEN
ZİYARET DİKKAT ÇEKTİ

ULUSKON ülkeler arası ticari ilişkiler geliştirmekle bilinen, bugüne kadar birçok panel, iş birliğine aracılığını başaragelen yatırım ve İş dünyası konfederasyonu olarak biliniyor. Böylesine geniş bir sahaya hakim ULUSKON cephesinden İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’na ve Akıllı İnek adına yapılan önemli ziyaret ve tespitler başkent Ankara’da dikkat çekerken, Kurucu Başkan Nezaket Emine Atasoy, duygu ve düşüncelerini yerli ürünlere olan ilginin artması gerektiği vurgusunu yaparak dile getirdi.

NEZAKET EMİNE ATASOY: DÜNYA’YI GEZDİM BÖYLE KONSEPT ÜRÜN GÖRMEDİM
Lezzetli sütü tadan Atasoy, Akıllı İnek hakkındaki beğenisini ise şu şekilde konuştu:
‘Dünya’yı gezdim böyle konsept ürün henüz görmedim. Gerçekten muhteşem bir proje. Sütün tadı oldukça lezzetli, çok beğendim ürünü Sayın Tanguroğlu’nu tebrik ederim. Akıllı İneği Türkiye’nin özellikle markalaşma alanında çok büyük bir adımı olarak görüyor, hayata geçirdikleri için Moo Grup’a ve Yönetim Kurulu Başkanı, İş İnsanı sayın Cemil Tanguroğlu’na teşekkür ediyorum’’ dedi..

NEZAKET EMİNE ATASOY: CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DA AYRAN İÇMEYİ ÖNERİYOR

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerli ve milli içkimiz ayran ifadelerini hatırlatan Nezaket Emine Atasoy, akıllı inek adına ‘Sadece Türkiye değil, aynı zamanda dünyaya ihracat yapabileceğimiz ‘’akıllı inek’’ otomatının 4 çeşidinin bulunması da ayrı bir özellik. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın milli içeceğimiz ayranı daha çok tüketmemizi istemesi, asitli içeceklere alıştırılan çocuklarımızın bu tercihi terk ederek sağlıklı beslenmesini teşvik eden sözleri samimiyetle iade etmek isterim ki, bu noktada akıllı inek gerek ayranı gerekse sütü çocuklarımıza sevdirmekte başarılı olmuştur’ diye konuştu..

NEZAKET EMİNE ATASOY: SÜT İÇMEYEN ÇOCUKLARIMIZ VAR

Akıllı İnek’in var oluş sebebini önemli tespitlerle bir kez daha gözler önüne seren Atasoy, iddiasını şu şekilde dile getirdi:
‘’Bilindiği üzere maalesef özellikle süt içmeyen çocuklarımız var bu sebeple kıllı ineğin çocuklarımızın çok hoşuna gideceğine inanıyorum. Yine önemli bir tespit şehirde büyüyen evlatlarımız köy yaşamını dolaysısıyla ineği ve memesini tanıyamıyor. Bugün süt içmekte zorlanan pek çok çocuğumuz var ve ben bu projeyle inanıyorum ki, çocuklarımız süt içmeyi daha çok seveceklerdir ayrıca gelecek nesil çok daha sağlıklı beslenmeyle yetişecektir.’’

NEZAKET EMİNE ATASOY: DESTEĞE HAZIRIZ
Uluskon Konfederasyonu Kurucu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, çok beğendiği ve desteklediği Akıllı İnek için destek sözü verirken, ‘Akıllı İnek için biz, uluslararası yatırım ve iş dünyası konfederasyonu olarak her türlü desteğe hazırız.’ Dedi.
İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’da Başkan Atasoy’a değerli düşünceleri ve güçlü desteğinden dolayı teşekkür ederek, ‘’Biz ürettik, birlikte büyütelim geliştirelim’’ şeklinde yanıt verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı