Manşet

İyi ki Adalet Partisi Var

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi İstanbul İl Başkanlığı ve Bahçelievler İlçe Teşkilatı yardıma muhtaç insanlara gıda ve erzak yardımında bulundu.

Önümüzdeki dönemde seçime girebilmek adına il ve ilçe kongrelerini tamamlamak için yoğun çaba sarfeden Adalet Partisi diğer taraftan da vatandaşla olan bağlarını daha da kuvvetlendiriyor.

İl Başkanı Ercan Canpolat ve Bahçelievler İlçe Başkanı Giray Batı, bu hedefle başlattıkları yardım kampanyasını ayrı ayrı organize ederken şu görüşleri dile getirdiler:

‘Ülkenin ekonomik anlamda sıkıntılı olduğu, pandemi süreciyle birlikte gerek il başkanlığımız gerekse ilçe teşkilatımız ayrı ayrı yarım kampanyası düzenledik. Gücümüz nispetinde mümkün olan yardıma muhtaç insanımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Biz İstanbul il başkanlığı olarak, Bahçelievler ilçe teşkilatı olarak Adalet Partisinin varlığını her anlamda diğer teşkilatlardaki arkadaşlarımızla birlikte hissettirerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Adalet Partisi olarak gün geçtikçe Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da varlığımızı ortaya koyarak büyüyoruz, özellikle dinlediğimiz vatandaşlarımızın ve seçmenin Adalet Partisine olan yakınlığını, özlemini ve ilgisini görmemek mümkün değil. İnşallah bu yardım kampanyamızla birlikte daha etkin ve güçlü hizmetleri vatandaşlarla buluşturmaya gayret göstereceğiz’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı