Manşet

Kadir Bayraktar

GÜNDOĞUMUHABER – Cumhur ittifakını sarsan kimi iddialar sonrası Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Oğuzhan Asiltürk’ün kongre çıkışı ne kadar gerçekçi?

Bilindiği üzere Oğuzhan Asiltürk Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edilmiş, Saadet tabanının Cumhur ittifakına dönüşü için nabız yoklamıştı..

Saadet Partisi içerisinde hareketliliğe yol açan Asiltük çıkışı partinin yetkili organlarınca sert bir şekilde eleştirildi. Bir bakıma Oğuzhan Asiltürk’ün neden bu şekilde bir çıkış yaptığı anlaşılamadı!!!!

Şiran İlçe Başkanı Kadri Bayraktar’da YİK Üyesi Asiltürk’ü anlamaya çalıştıklarını ancak bu çağrının parti içerisinde kabul görmeyeceğini söyledi.

Bayraktar, Saadet Partisinin edindiği ilke ve prensipler doğrultusunda siyasetine devam edeceğini bildirirken kişisel görüşünün siyaset çizgisinde farklı bir mecranın oluşmayacağı yönünde olduğunu bildirdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’da Oğuzhan Asiltürk’ün iddialarına karşı bir yanıt vermiş, parti meselelerini kamuoyu önünde yapmayı uygun bulmadığını açıklamıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı