Manşet

Kelkit Heyetinden Rektör Zeybek’e Ziyaret

Kelkit Belediye Başkanı Aziz Nas ve AK Parti Kelkit İlçe Başkanı Sadi Tüysüz, yeni eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.


Rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette yeni eğitim öğretim yılının yüz yüze olmasından dolayı memnuniyet duyduklarını ifade eden heyet, Rektör Zeybek’e hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Yapılan ziyaretin kendileri için değerli olduğunu ifade eden Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi:
“Kelkit ilçemizde, Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulumuzda; 994, Kelkit Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’nda 579 ve 4 yıllık Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nda bulunan 55 öğrencimizle toplamda 1628 öğrencimiz eğitim öğretim görmektedir. İlçelerimizdeki eğitim öğretimin kalitesi ve öğrencilerimizin barınma, güvenlik gibi konularını görüştüğümüz ziyarette misafirlerimizden büyük destekler aldık. Kelkit ilçemiz öğrencilerine ve meslek yüksekokuluna her zaman sahip çıkmaya ve yardım etmeye devam ediyor. Bu hususta gerek yaptıkları ziyaret ve gerekse de Üniversitemize verdikleri desteklerden dolayı Kelkit Belediye Başkanımız Sayın Aziz Nas’a ve AK Parti Kelkit ilçe Başkanı Sayın Sadi Tüysüz’e çok teşekkür ediyorum.”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı