Genel

Memur – Sen Gümüşhane engelli komisyonundan İl Milli Eğitim Müdürüne ziyaret

Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Varan, Mehmet Yücel Ergin ve Ümit Devran ile birlikte Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı makamında ziyaret ettiler

Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri Adem Varan, Mehmet Yücel Ergin ve Ümit Devran ile birlikte Gümüşhane İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’ı makamında ziyaret ettiler.
Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde geçen sohbette engellilerin sorunları ve atılması gereken adımların yanı sıra ilimizde açılan ve açılacak olan okullarla ilgili de görüş alış verişinde bulunuldu.
Ziyarette Memur-Sen Gümüşhane Engelli Komisyonu Başkanı Coşkun Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a komisyonun görevleri, amacı ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.


İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan da bugüne kadar engellilerin yanında olduklarını ve bugünden sonra da aynı kararlılıkla olacaklarını belirterek desteğini ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ayrıca engellilerle ilgili hayata geçirecekleri yeni projeler hakkında da Başkan Tuncer ve ekibine açıklamalarda bulundu.
Ziyaretten fevkaladesiyle memnun kaldıklarını İl Milli Eğitim Müdürü Doğan’a ileten Tuncer ve Yönetim Kurulu Üyeleri yakın ilgi ve alakadan ötürü teşekkürlerini ifade ettiler.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı