Manşet

Nevzat Canpolat

GÜNDOĞUMUHABER – Cumhuriyet Halk Partisi Kelkit İlçe Eski Başkanlarından Nevzat Canpolat, siyaset gündemine şu sıralar ara verse de gündemi yakından takip etmeye devam ediyor.

Son olarak çok yakın bir arkadaşının cenazesi için Köse ilçesine giden Canpolat, gözlemlediği bir konuyu haber sayfamızla paylaştı.

Canpolat’In keskin eleştirileri ile bilinen yönü bakımından ilçede edindiği izlenim kayda değer bulunurken Belediye Başkanı Turgay Kesler’e dönük övgü dolu sözleri dikkat çekti.

Canpolat, şunları söyledi:

‘Siyaset kurumu her ne kadar dikkatli bir o kadarda akılcı duruş gerektirse de bazen takdir etmeyi de bileceksiniz. Yani şu sıralar malumunuz siyaset sahnesi olduka gergin yaşanan tüm gelişmeler milyonların önünde cereyan ediyor oysa güzellikler de olmuyor mu? bu ister kendi tarafınız olsun ister rakibiniz karşıt görüş olsun yapılan her olumlu hareket takdir edilmelidir diye düşünüyoruz. Bu bakımdan ben çok değerli bir kardeşimizin cenazesi için Köse ilçesine geldiğimde baktım belediye başkanı da mezarlığa kadar cenzaeye eşlik etti, merhumun mezarına toprak attı, son ana kadar o ailenin acısını paylaştı. Bunlar güzel şeyler yani takdir ettik, Gümüşhane’nin bu tür görüntülere şiddetle ihtiyacı var, Turgay Kesler beyefendinin bu hareketinin örnek olmasını temennii ediyorum. Öte yandan siyasete neden ara verdiğimide soran dostlarımıza teşekkür ediyoruz bugünkü süreç bunu gösterdi onu ifade etmek isterim ileride kimbilir neler olur, o gelişmeleri zaman gösterecektir”

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı