Manşet

Poligon Bodrum

Avrupa Avcılık Federasyonu’nun kriterlerine uygun aynı zamanda son teknolojik sistemle donatılmış olan Poligon Bodrum üstün ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörde örnek olmaya devam ediyor.

Ateşli silah kullanmanın çok özel bir yere sahip olduğu günümüzde poligonların varlığı olası üzücü kazaları önleme noktasında ne derece önemli olduğu bilinmektedir bu sebeple Poligon Bodrum ateşli silahları kullanma isteğinde bulunan 18 yaşını doldurmuş veya ailesinden muvaffakiyet alan yerli ve yabancı misafirlere atış keyfini, heyecanını yaşatıyor.

Envanterine bakıldığında üstün nitelikli çeşitli silahların varlığının görüleceği Bodrum Poligon’da ayrıca silah sahibi olanlarda atış hakkına sahip bulunmaktadır.

Bodrum ilçesi Konacık semtinde kurulu bulunan Poligon Bodrum zoom kameralı özelliği sayesinde atış yapan herkese kullandıkları mermilerin her birini ayrıntılı olarak göstermektedir.

Poligon Bodrum’la ilgili bilgi almak isteyen değerli misafirler ise www.poligonbodrum.com.tr adresinden çok daha detaylı bilgiye ulaşabileceklerdir.

Poligon Bodrum’da Atış Eğitmeni olarak görev yapan Ufuk Tüzün’ün verdiği bilgilere göre Avrupa Atıcılık Federasyonu bu tür organizasyonlarda bazı kriterler getirilirken Poligon Bodrum’da herhangi bir şartın olmadığını 18 yaş üstü Türk insanı ve yabancı misafirlerin burada atış imkânı bulduğunu söyledi.
Tüzün, şunları kaydetti:
‘Poligon Bodrum ateşli silahların kullanıldığı aynı anda günlük yaşamın stresinden biraz olsun sıyrılma adına elbette avcılık ve atıcılık sporlarına meraklı yada silaha karşı özel bir ilgisi bulunanların meraklarını giderebileceği mekandır. Bizler muhataplar olarak sık sık Poligon Bodrum hakkında sorularla karşılaşıyoruz. Bir defa burada güven var, teknoloji var, alınmış her türlü önlemin verdiği bir huzur ortamı var. Silah bu! ve asla şakaya gelmez düsturundan hareketle nasıl kullanılması gerektiği, nelere dikkat edilmesi gerektiği atış anında atıcının pozisyonu, atış sırasında kullanılacak ekipmanlar da tek tek ilgililere anlatılmaktadır. Misafirlerimiz burada bulunan silahları kullanabilecekleri gibi kendi silahlarını da tercih edebilirler ve atış imkânı bulabilmektedirler. Poligon Bodrum’u ne kadar anlatırsak anlatalım buradaki ortamı görmeden yaşamadan gerçek anlaşılmayacaktır. O bakımdan değerli misafirlerimizi müsait oldukları her anda poligonumuza bekliyor ve de atış keyfini yaşamalarını istiyoruz, göreceklerdir ki ifade edilenlerle yaşadıkları arasında hiçbir fark yoktur ve hizmetin her türlüsü burada bulunmaktadır’’

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı