Manşet

Seçimi Kim Kazandıracak

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Demokrat Parti İl Başkanı Şerif Akıntürk, erken ya da zamanında yapılacak olan genel seçimlerde belirleyici unsurun Z kuşağı olacağını söyledi.

2021 hangi gelişmelere sahne olacak? ekonomik kriz ve pandemi ile derinleşen yaşamın zorlukları yeni yılda hangi gelişmelerle kamuoyuna yansıyacak?

Demokrat Parti İl Başkanı Şerif Akıntürk, sorularımızı yanıtlarken şunları söyledi:

Maalesef belli bir kesim maalesef bu derece olup bitenlerden sonra maalesef olayların gelişmelerin yeterince farkında değil…

Türkiye bir uçuruma doğru yuvarlanıyor, ekonomik dengeler altüst olmuş, hazinemiz tamtakır hale getirilmiştir.

2021’de erken seçim olur mu? diyerek kafa yoruyorlar? gerçekten olsa ne olacak? ya da mevcut iktidar ötelediği kadar en fazla 2023’e kadar öteleyecektir.

İşte bu noktada kimsenin hesap etmediği Z Kuşağı dediğimiz gençler gerçekten dopdolu bir şekilde sandığı sabırsızlıkla beklemektedir.

Türkiye nasıl denir, hazırı tüketmiş borç batağı içerisinde. Her gün vatandaşın üzerine zam yağıyor, bu daha ne kadar devam eder? İktidar istediği kadar saklasın gerçekler ortadadır

2021’de bi şey daha hatırlatalım meclis aritmetiği de değişecek, 2021 daha çetin mücadelelere sahne olacak, ben çok büyük sürprizlerin cumhur ittifakı içerisinde yaşanacağını düşünüyorum..

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı