Manşet

Tahsin Söğüt

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Gümüşhane ili ve ilçeleri yardımlaşma ve kalkındırma derneği (GÜYAD) Başkanı Tahsin Söğüt, yeni projesi için düğmeye bastı.

Aynı zamanda Ümraniye ilçesinde seçkin konutlara imza atan Söğüt Yapı’nın sahibi olan Söğüt, ekmek parası için uzun yıllardır mücadele verdiği İstanbul ile Gümüşhane’yi bakınız hangi sözcüklerle anlattı.

”Kalbimizin yarısı burada yani İstanbul’da yarısı Gümüşhane’de. Yani bedenimiz İstanbul ancak ruhumuzun her bir tarafı Gümüşhane ile yaşıyor. Gümüşhane’yi unutabilmek mümkün mü? diye sormak isterim tabi ki önce hemşerilerimize. Bizlerde buraya gelen her bir insanımız gibi ekmek parası uğruna şehrimizi terk ederek gelmek zorunda kaldık. Kaldık kalmasına da şahsım adına söyleyebilirim ki, asla Gümüşhane’yi bir an bile aklımızdan çıkarmadık. Her daim eski günlerimi yad ediyorum. Buradaki dostlarımıza, hemşerilerimize, görene, görmeyene Gümüşhane’yi anlatıyorum. Gümüşhaneli olmaktan duyduğum memnuniyeti anlatırken diğer taraftan da bu şehrin gönüllüsü olarak hizmet etmeye devam ediyorum ve ömrüm devam ettikçe de hizmeti sürdüreceğim” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı