Manşet

Tekin Saraçoğlu

GÜNDOĞUMUHABER – Merkez İlçe Başkanı Tekin Saraçoğlu uzun yıllar sonra muhalefetin şehirden bir milletvekili çıkaracağına olan inancın yüksek olduğunu söyledi.

Cumhur ittifakı, millet ittifakının erken seçim çağrılarına kulak tıkasa da millet ittifakı erken seçimin yaklaştığını hissediyor.

Uzun yıllardır Gümüşhane’den milletvekili çıkartamayan muhalefet partileri de bu kez en az bir milletvekilini meclise gönderebilmek için saflarını sıklaştırdı.

Merkez İlçe Başkanı Tekin Saraçoğlu, vatandaşın milletittiakı olarak kendilerine bakış açısını değiştirdiğini kaydederek, önemli hatırlatmalarda bulundu. Saraçoğlu bu kez başaracaklarına olan inancını şu şekilde dile getirdi:

”Eskiden köye, çay ocağına, sokağa, caddeye çıktığımızda vatandaş bizlere mesafeli yaklaşır söylediklerimize pek kulak asmak istemezdi. Aradan 20 yıla yakın bir zaman geçti şimdi bakıyoruz ki o yanımıza gelmekten imtina eden, bize mesafeli duran vatandaş artık safları sıklaştırmış, bizlere kulak kabartıyorlar. Biz çok iddialı bir söz olacak ancak Gümüşhane’den bu kez millet ittifakının bir vekil çıkartacağını ifade ediyoruz. Geçmişte 17500 oy alan muhalefet bu sayıyı 25 binin üzerine çıkardığında hedefine ulaşacaktır. Evet, Gümüşhane’de bir şeyler oluyor ve biz bu bir şeylerin farkındayız, o bir şey ise seçmenin artık bakış açısını değiştirdiğine dönük yüksek izlenimlerdir. Bu hedefe ilişkin çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı