Genel

Trabzonspor

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Geçtiğimiz haftalarda sosyal medyaya düşen bu fotoğraf çok konuşulmuştu. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Başkan Yardımcısı Ertuğrul Doğan ve Teknik Direktör Abdullah Avcı’yı İstanbul’da buluşturan bu fotoğrafın içeriği ise, 2021 – 2022 sezonunda bir türlü gelmeyen şampiyonluğa oynayacak kadroyu oluşturma çabası idi.
Öte yandan 1996, 2011 ve son olarak 2019 yılı itibarıyla şampiyonluğu tam yaklaşmışken sevinci yaşayamayan Trabzonspor’da sorular hala kafaları kurcalamaya devam ediyor.

Her sezon şampiyonluk parolası ile başlayan lig istenilen sonuçla bir şekilde tamamlanamazken taraftarından, kulüp çevresine, spor yazarından, basınına kadar herkes Trabzonspor cephesinde özellikle son iki sezonda yaşanan kimi gelişmelerin altındaki nedeni bilmek istiyor.
Gazeteci Aydın Akdeniz 2019 yılı sezonunda kaybedilen şampiyonluğun hala akıllarda kaldığını ifade ederken, 2021 sezonunda iyi bir çıkış yakalayan ve Abdullah Avcı’nın payı olan bordo mavililerdeki inanılmaz düşüşü kimsenin anlayamadığını ifade ediyor.
Fotoğrafın 2021 – 2022 sezonu öncesi anlamının büyük olduğunu ifade eden Akdeniz, bordo mavili camianın yeni bir hayal kırıklığını yaşamak istemediğini dile getiriyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı