Genel

Ziraat Bankası’nın gençleri dolu dizgin

2016-2017 sezonunda ilk defa 2.ligde mücadele edecek olan Ziraat Bankası’nın gençleri sezon öncesi yapmış olduğu hazırlık karşılaşmaları ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor

2016-2017 sezonunda ilk defa 2.ligde mücadele edecek olan Ziraat Bankası’nın gençleri sezon öncesi yapmış olduğu hazırlık karşılaşmaları ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor.

Gümüşhane Torul Gençlik takımını Ziraat Bankası Spor Kulübü’nde konuk eden başkent temsilcisi, Torul ile oynanan hazırlık karşılaşmasında lige oldukça hazır bir görüntü çizdi. Tamamı Ziraat Bankası alt yapı oyuncularından kurulu kadronun dinamik, çevik ve mücadeleci yapısı Torul karşısında galip gelmeye yetti.

Ziraat Bankası Altyapı Koordinatörü Ali Kazım Hidayetoğlu: ‘’ Sezonun açılmasına yaklaşık bir aydan fazla bir süre var. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz. Oyuncularımın saha içerisindeki uyumu ve enerjisi çok yüksek. Gümüşhane Torul gibi güçlü bir rakiple oynamak bizim için lig maçları öncesi iyi bir hazırlık karşılaşması oldu.’’ Şeklinde düşüncelerini ifade etti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı