Manşet

Adalet Partisi’nden Anneler Günü Mesaisi

ESENYURT

Adalet Partisi Esenyurt İlçe Başkanı Nuri Solmaz Mayıs ayının ikici haftasında kutlanan Anneler Günü’nde anneleri unutmadı. Başkan Nuri Solmaz annelerin gününü kutlarken çeşitli hediyeler takdim etti.

BAHÇELİEVLER

Adalet Partisi Bahçelievler İlçe Başkanı Giray Bati ve Kadın Kolları Başkanı Ebrul Mutlu’da anneleri, anneler gününde yalnız bırakmadı.
Başkan Batı ve Kadın Kolları Başkanı Mutlu annelerin anneler gününü kutlayarak çeşitli hediyeler takdim ettiler.

FATİH

Adalet Partisi Fatih İlçe Başkanı Lale Buluk’ta koronavirüs sebebiyle zor günler geçiren anneleri unutmadı.
Başkan Lale Buluk, Fatih ilçesinde yaşayan annelere Genel Başkan Prof. Dr. Vecdet Öz’ün selamlarını ileterek hediyeler takdim etti.

İzmir – Torbalı’da Anlamlı Hareket
Kısıtlı imkânlara rağmen meclisteki siyasi partiler kadar etkin çalışmaya özen gösteren Adalet Partililer bu kez İzmir Torbalı ilçesinde anlamlı bir eyleme imza attılar.
İlçe başkanı Abdulkadir Manas ve teşkilat yönetimi başta sağlık çalışanları olmak üzere, emniyet ve jandarma teşkilatına teşekkür pankartı ile vefa gösterdi.

ORDU – AKKUŞ

Adalet Partisi Ordu / Akkuş İlçe Başkanı Süleyman Karaman’da Anneler günü kutlama etkinliklerinde Akkuşlu anneleri yalnız bırakmadı. Başkan Karaman annelerin gününü kutlarken küçük hediyeler takdim etti.


Doğu ve Güneydoğu’da da Adalet Partisi Var
Siyasi partilerin her dönem Güneydoğu ve Doğu Anadolu politikaları dikkatle izlenir. Özellikle bu bölgeler üzerinde ifade edilen eylem ve sözler her dönem her zaman tartışma konusu olmuştur. Adalet Partililer tüm bu tartışmaların dışında kalarak ve de farkındalık oluşturarak Türkiye’nin her bölgesini kucaklayacağını gösterdi.
Partinin Van Erciş İlçe Başkanı Adem Akıncı teşkilatı ile birlikte Ramazan ayı münasebetiyle muhtaç ailelere yardımda bulundu.
Bu kervana Şırnak ili ve Silopi ilçesi de eklenirken Şırnak İl Başkanı Mehmet Onuk ve Silopi İlçe Başkanı Hakan Onuk yine yardıma muhtaç vatandaşların imdadına koştular.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı