Manşet

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Semih Kayabay’ın ailesini ziyaret etti. Semih Kababay geçtiğimiz günlerde Suriye sınırında gerçekleştirilen operasyonda gazi olmuştu.

ÇAKIR’DAN GAZİ AİLESİNE ZİYARET

AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen bir operasyonda terör örgütü PKK tarafından tuzaklanan mayının infilak etmesi sonucu yaralanan sözleşmeli Er Semih Kayabay’ın Başiskele Döngel Mahallesinde ikamet eden ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Milletvekili Sami Çakır, GATA’da tedavisi devam eden Gazi Semih Kayabay’ın durumu hakkında babası Sadettin Kayabay’dan bilgi aldı.

KAHRAMAN EVLATLARIMIZIN AİLELERİNİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Ülkemizin bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliği uğruna, canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizin ve bu uğurda yaralanarak gazi olan kahramanlarımızın ve ailelerinin, her zaman yanında olduklarını söyleyen Çakır “Vatan ve millet sevgisiyle, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için canlarını ortaya koyarak mücadele etmiş olan aziz şehitlerimizin ve kahraman gazilerimizin aileleri emanetimizdir. Devletimizin ve milletimizin baş tacıdır, her zaman yanlarında olduklarını ve destek olmaya da devam edeceklerini” belirtti.

ANLAMLI GÜNDE ANLAMLI ZİYARET

Kadınlar Günü münasebetiyle Gazi Semih Kayabay’ın annesi Mülkiye Kayabay ile de görüşen Sami Çakır, anne Kayabay’a da geçmiş olsun dileklerini iletti. Kocaeli Milletvekili Sami Çakır’ın ziyaretinden memnun olan Gazi Semih Kayabay’ın Annesi Mülkiye Hanım “ Acımızı ve sıkıntımızı paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Allah devletimize güç ve kuvvet versin” diyerek ziyaretten duydukları memnuniyetini dile getirdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı