Eğitim

Doğan okulları ziyaret etti

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan Torul ilçesinde bulunan okulları ziyaret ederek bilgi aldı ve eksiklikleri yerinde gördü

İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan Torul ilçesinde bulunan okulları ziyaret ederek bilgi aldı ve eksiklikleri yerinde gördü. 
İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan ve beraberinde İl Milli Eğitim Şube Müdürü Cemal Karabulut ile birlikte Gümüşhane’nin Torul ilçesinde bulunan okulları Torul İlçe Milli Eğitim Müdürü Güçlü Yılmaz ile birlikte ziyaret ederek okullardan bilgi aldı.


Doğan, 2016-2017 ders yılına eksiksiz bir eğitim öğretim ortamı ile girmeyi hedeflediklerini ifade ederek, okul müdürlerinden çalışmaların titizlikle takip edilmesini ve olası aksaklıkları zamanında bildirilmesini istedi.
Namık Kemal İlkokulu, Atatürk Ortaokulu, Fatih Anaokulu, Halk Eğitim Merkezi, Anadolu İmam Hatip Lisesi, İmam Hatip Ortaokulu, Şehit Tamer Özdemir Anadolu Lisesi, Yatılı Bölge Ortaokulu ve Torul Öğretmenevini ziyaret eden Doğan, ilçenin mevcut taşıma eğitimi, öğrenci durumu, öğretmen normu ve okul onarımları hakkında bilgi aldı.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı