Manşet

Gür: İstanbul’da Çok Daha Güçlüyüz

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Adalet Partisi İstanbul İl Başkanı Sedat Gür, aktif ilçe sayısının 25’e yükseldiğini belirterek, ‘İstanbul’da çok daha güçlüyüz’ dedi.

Serkan Demir (AP – Kağıthane İlçe Başkanı)

Yapılacak erken yada olası seçimlerde büyün gücüyle kongrelere asılan Adalet Partisi, Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul’da da çalışmalarını sürdürüyor.

İl Başkanı Sedat Gür, son olarak Kağıthane ilçesine tarafından Serkan Demir’in atandığını ifade etti.

Gür, şunları söyledi:

‘Bize göre seçim yaklaşıyor. İktidar her ne kadar yok dese de erken seçimin ayak sesleri duyulmaktadır. Biz de Adalet Partisi olarak İstanbul’da çalışmalarımızı sürdürüyor tüm gücümüzle seçime hazırlanıyoruz. Şu an aktif 25 ilçemizin varlığını ifade edebiliriz. Son olarak Kağıthane ilçemize sayın Serkan Demir’i atadık. Malum olduğu üzer bir de pandemi süreci var bu durumda elbette herkesi olduğu gibi bizide zorluyor ancak biz yılmadan devam ediyoruz. Adalet Partisi İstanbul’da daha güçlü bir konumdadır, bunu ifade etmek isterim. Kısa sürede de inşallah kalan ilçelerimizi tamamlayacağız’ dedi.

Gür, gündeme ilişkin bir soru üzerine de İYİ Parti içerisinde İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ’ın İl Başkanı Buğra Kavuncu hakkındaki sözlerini youmladı.

Gür, ‘Bu parti içi bir meseledir yorum yapmak doğru olmaz ancak zamanlama yanlış oldu kanaatindeyiz’ karşılığını verdi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı