Ekonomi

Necmi Kadıoğlu, Giad Genç Üyeleriyle Buluştu

Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine açılış törenine katılmak üzere gelen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu

Kadıoğlu:’Gümüşhane’de Müteahhitlik İşlerinin Dışarıdan Yapılmaması Gerekiyor’
Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine açılış törenine katılmak üzere gelen Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu Gümüşhane Genç İşadamları Derneği (GİAD) Genç grubu üyeleri ile biraraya geldi.
Balyemez Konağında kendileri tanıtan GİAD GENÇ  Grubu Başkanı Murat Kayahan Büyükbayraktar ve üyeleri Başkan Kadıoğlu ile beraber sohbet etme imkanı buldu. GİAD GENÇ Grubu hakkında bilgi veren Büyükbayraktar amaçlarının gençleri bir araya getirerek başarılı birçok projeye imza atmak olduğunu söyledi.
Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu ise böyle bir oluşumun Gümüşhane’de olmasından dolayı  çok mutlu olduğunu söyledi. Gençlere tavsiyelerde bulunan Kadıoğlu ‘Gençler çok iyi çalışmanız gerekiyor boş durmamanız lazım. Sürekli yeni şeyler üretmeniz ve büyümeniz gerekiyor. Gümüşhane’nin ekonomisini ve gündemlerini iyi takip edin ve haberdar olun Birlik ve beraberliğinize özen gösterin ‘diye konuştu.
Gümüşhane’yi düşünen yeni nesil gençlerin Gümüşhane’nin en önemli ihtiyacı olduğunu belirten Kadıoğlu ‘Gençler Gümüşhane’ye sahip çıkalım özellikle genç  işadamı olduğunuzdan dolayı sizlere daha çok görev düşüyor. Her türlü desteklerinize açığım Gümüşhane’de yapılan her iş de sizler olmalısınız mesela önümüzdeki dönemde Gümüşhane’de inşaat sektörünün geleceğini parlak görüyorum. Bizim kendi müteahhitlerimiz bu işleri takip etmesi gerekiyor. Dışarıdan bu müteahhitlik işlerin yapılmaması gerekiyor. Her işte böyle bunlara dikkat edersek ve devamlı başarılı oluruz ’ifadesini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı