Epicol T

Epicol-T ürün son derece etkili bir ürün olmakla beraber ıslak zeminlerde kuru zeminlerde ve özellikle su altında da kullanılabilen dolgu ve tamirat  malzemesi olarak belleklerde yerini almıştır. Kullanıcılar tarafından son derece önemli bir yere sahip olduğu vurgulanırken ürünün sihirli bir ürün olduğu yönünde de tanımlamalar yapılmaktadır.

Epicolt -T su altında da kullanılabilir Islak ve kuru zeminlerde, ahşap, plastik, beton  ve metale yapıştırma işlemlerinde kullanılabilir. 

Uygulama: Yoğrularak hazırlanmış olan karışım, eliniz ile ya da baskı uygulayarak spatula yardımı ile kullanılacak yüzeye sürülür ve yapıştırılır. Ekstra baskı daha iyi yapışma mukavemeti sağlar(düzgün temizlenmemiş zor yüzeylerde bile) çok iyi bir yapışma için yapıştırılacak malzemelerin yüzeyinde pürüzlendirme ya da zımparalama yapılabilir. Ayrıca dikey ve sarkık parçalar da uygulanır. Kürlenme sonrası, Epicol-T boyanabilir veya mekanik olarak üzerinde zımparalama sonrası boyama yapılabilir.

Kullanım: Epicolt – T min 12saat içinde kürlenir. Epicol – T kürlendikten 4 gün sonra mekanik yüklere dayanıklı ve kürlendikten 7 gün sonra ise kimyasal etkilere dayanıklı  hale gelir. Kürlenme süresi sıcak hava ile hızlandırılabilir (max 70 derece) 

Karışım: Plastik eldiven giyilmelidir. Kullanılacak olan eldivenler ıslatılmalıdır.  A komponentli ve B kompenentinden eşit düzeyde alınmalıdır. Alınan 2 kompenent  gri renk elde edinceye kadar yoğrulamlıdır. Yoğurma işlemi sırasında eldivenler nemli veya ıslak tutulmalıdır. Ürünü rahat kullanım için uygulama öncesi 2 kompenent de kutusu ile sıcak ortamda veya sıcak suyun içinde bekletilebilir.

Özellikler:

-Su altında kullanılabilirlik

-Yüksek yapışma mukavemeti

-Renk kontrollü basit karışım oranı

-Serttir

-Kürlendikten sonra kullanılabilir

-Sızdırmazlık sağlar.

Kimyasal Dayanıklılık:

Alkali, petrol ürünleri, asit, seyreltilmiş organik asitler, tuzlar ve solisyonlara karşı yüksek kimyasal mukavemet gösterir.

Tüm bu soru ve cevaplara ulaşmak ve detaylı bilgi almak için www.careyapi.com sitesi üzerinden doyurucu bilgiye sahip olabilirsiniz.

Başa dön tuşu