Gündoğumu Sitesi Yenilendi

‘Sıradan değil, Sıladan Haber’ sloganıyla Gümüşhane şehri başta olmak üzere, bölgenin ve Türkiye’nin sesi olma adına okuyucularının karşısına gelen www.gundogumu.com haber sayfasını yeniledi.

İki yılda bir olmak üzere haber yazılım şeklini yineleyen haber sayfamız,  bu sözünü tutarak 2016’da da okuyucularının karşısına geldi.

İlke olarak Gümüşhane gündemini sürekli elinde tutan Gümüşhane  Gazetesi olma sorumluluğu içerisinde, Gümüşhane’ye dönük haberleri, Gümüşhane Gazeteleri arasında en çok takip edilen haber sayfası olma özelliğini koruyarak, Gümüşhane Yerel Medyası olma adına, Gümüşhane Yerel haberlerini objektif, tarafsız ve en çarpıcı başlıklarla okuyucularına taşıyan ve de Gümüşhane Haber Siteleri arasında farklılığını göstererek, Gümüşhane’deki Gelişmeleri, Gümüşhane’ye dönük en ilginç, dikkat çeken ayrıntıları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Bu sebeple, www.gundogumu.com, fark yaratan ayrıntısıyla, yenilenmiş yüzüyle, her zamanki dinamizmini ve okuyucusuna olan saygısını koruyarak siz değerli okurlarına en iyi hizmeti verebilmenin mutluluğunu yaşıyor.

Daha iyi haberlerde buluşmak üzere….

Başa dön tuşu