Manşet

Süleyman Aslan

GÜNDOĞUMUHABER – İstanbul’da şehir içi ulaşımın önemli unsurlarından taksilere dönük gündemden düşmeyen şikayetler bu sektörde işini düzgün yapmaya çalışan esnafı zor durumda bırakıyor.

İstanbul’da uzun dönemden beri taksicilik yapan Süleyman Arslan, yaşanan kimi gelişmelere üzüldüklerini kaydederken taksicilik uygulamasına dönük icraatlarıyla İstanbul Büyükşehir’e teşekkür etti.

Arslan, geçtiğimiz günlerde ulusal medyaya düşen görüntüler karşısında üzüldüklerini belirtirken, ‘Çoğu arkadaşımızın bu işi alnının akıyla alın teriyle yaptığını biliyorum. Aramızda bize yakışmayacak taksiciler olduğunu da görüyoruz. Bizim o esnaflarla kıyaslanmamız haksızlık olacaktır. İstanbul büyük bir metropol aynı zamanda her yönüyle de zor bir şehir. Taksicilerde bu mecrada ekmek arıyor. Bir taraftan gecesini gündüzüne katarak oldukça zor bir görev üstlenen taksiciler diğer tarafta işte böyle hepimizin canını sıkan taksiciler, dolayısıyla bu yönde büyükşehir’in uygulamalarına destek veriyor hepimizin çıkarı adına güzel bir eylemi gerçekleştirdiğine inanıyoruz. Son olarak uyarım hiç bir emekçi arkadaşım lütfen bu sektörü zora sokacak eylemlerde bulunmasın ve kendisine yakışacak bir şekilde ekmeklerini kazanmaya devam etsin” dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı