Manşet

Vali Taşbilek Başkan Çimen GÜSİAD Üyeleriyle Biraraya Geldi

GÜMÜŞHANE / GÜNDOĞUMU Merkezi İstanbul’da bulunan Gümüşhane sanayici ve işadamları derneğinin başkanı ve üyeleriyle bir araya gelen Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek ve Belediye Başkanı Ercan Çimen, Süleymaniye Bölgesi ve kış sporları projesine ilişkin son gelişmeleri değerlendirdiler.

Başkan Yüksel Yalçın, Prof. Kenan Aydın, Milletvekili Osman Akgül, GÜSİAD Üyesi Yaşar Topçuoğlu, GÜSİAD Başkanvekili Muammer Beyaz, GTSO Başkanı İsmail Akçay ve bazı üyelerinde yer aldığı mini zirvede Vali Kamuran Taşbilek, GÜSİAD’ın uzun süre takibinde olan Süleymaniye Kayak Projesine ilişkin son gelişmeler hakkında çeşitli bilgiler verdi.

İşinsanı Cahit Karakullukçu’ya ait Şişli’deki iş merkezinde yapılan önemli görüşme sonrası GÜSİAD Üyesi Yaşar Topçuoğlu şu bilgileri verdi:

‘Edindiğimiz bilgilere göre teleferik sistemi şu an Gümüşhane’ye ulaştı. Şimdi ise o bölgede bir otel yapımına ilişkin çalışmalar ele alındı. bizde derneğin üyeleri olarak bu konuda ne yapabiliriz kendi aramızda tartışacağız. Yükselecek otelin katı var olacak otellerin son durumu ile ilgili olarak son bilgiler de değerlendirilecek. Süleymaniye bölgesi ile de ilgili olarak orada halen çalışmalarını sürdüren değerli mimar arkadaşımız çok güzel projeler çizmiş bizler de beğendik, Süleymaniye Bölgesi ile ilgili olarak sürdürülen çalışmalarda bu ana kadar derneğimizin çok emeği olduğunu düşünüyoruz. Hayaller sözle başlar, söylemle gelişir ve icraatla olur, GÜSİAD’ın da uzun yıllardır üzerinde emeği olan bu projenin bir an önce hayata geçirilmesi noktasındaki çalışmaların tamamına memnuniyetini de ifade etmek isteriz sayın valimize sayın belediye başkanımıza yapılan tüm çalışmalar adına teşekkürlerimizi sunuyoruz, Gümüşhane’mize hayırlı olsun’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı